«Минай» після бійки з «шинником» вигнали з готелю у Ларі: закарпатці переїхали до Анталії

Футбол України 15 Лютого, 17:34 287
«Минай» після бійки з «шинником» вигнали з готелю у Ларі: закарпатці переїхали до Анталії
«Минай» після нічного конфлікту з футболістами російського «шинника» був змушений змінити місце дислокації в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині.

Керівництво Royal Seginus вирішило виселити обидві сторони конфлікту, незважаючи на те, що українському клубу було обіцяно не заселяти «Минай» в один готель із росіянами.

За інформацією ТаТоТаке, ужгородці сьогодні переїхали з Лари до Анталії.

Нагадаємо, що у ніч з 13 на 14 лютого почалася бійка за участю представників «Минаю» і «шинника» після того, як росіянин по-хамськи повівся щодо співробітниці готелю, що не залишилося непоміченим українцями.

Після того, як нападаючий «Минаю» Данило Колесник розправився з кривдником прибиральниці, росіянин побіг за допомогою до одноклубників, що призвело до масової сутички футболістів «Минаю» та «шинника» на одному з поверхів.

Делегація «шинника» після нічної бійки з футболістами «Минаю» покинула готель у Ларі, доки українці поїхали на тренування. У росіян переломи пальців, ребер, а один із гравців гематома під оком.

На зимову паузу «Минай» пішов на 13 місці у турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 14 очок з одним матчем у запасі. 28 лютого команда Володимира Шарана відновить сезон поєдинком проти «Шахтаря».