«Приємно бачити, як працює Ребров». В ОАЕ високо оцінили метод українця перед двома важливими іграми «Аль-Айна»

Світовий футбол 28 Лютого, 16:21 301
«Приємно бачити, як працює Ребров». В ОАЕ високо оцінили метод українця перед двома важливими іграми «Аль-Айна»
В ОАЕ задоволені тим, як Сергій Ребров готує «Аль-Айн» до наступних матчів після поразки у матчі за Суперкубок країни від «Аль-Шарджі» (0:1).

Сергій Ребров готує Аль-Айн до завершального та вирішального відрізку сезону. Футбольний журналіст із ОАЕ Мохаммед Хамад висловив свій респект українському тренеру, який продовжує старанну роботу попри поразку у Суперкубку.

«Приємно бачити, що Ребров працює над психологічною та технічною підготовкою після програшу у Суперкубку. Найближчими днями на команду чекають два важливі матчі. Проти Аль-Фуджайри в чемпіонаті і проти Аль-Ахлі в 1/4 фіналу Кубка президента», – написав Хамад у твіттері.

Експерт зазначив, що перемога над Аль-Фуджайрою може допомогти Аль-Айну продовжити тиск на лідерів, а також відірватися від двох найближчих переслідувачів у чемпіонаті. Аль-Шарджа та Аль-Джазіра, які займають п'яте та шосте місце відповідно, зіграють між собою у найближчому турі.

Нагадаємо, що після 17 зіграних поєдинків команда Реброва та Андрія Ярмоленка йде на четвертому рядку в таблиці. Від лідера Аль-Ахлі їх відокремлюють лише два пункти.