«Аль-Айн» Реброва очолив турнірну таблицю ОАЕ, здобувши шосту перемогу поспіль

Футбол України 2 Березня, 18:08 591
«Аль-Айн» Реброва очолив турнірну таблицю ОАЕ, здобувши шосту перемогу поспіль | 19-27
«Аль-Айн«спокійно обіграв «Діббу» у чемпіонаті ОАЕ

«Аль-Айн» з ОАЕ, який очолює український фахівець Сергій Ребров, добив чергову перемогу у місцевій першості, розгромивши «Діббу».

Підопічні Реброва активно розпочали поєдинок проти «Дібби», відкривши рахунок уже на 11-й хвилині зустрічі. Ще два голи влетіло у ворота гостей у другому таймі, як підсумок – 3:0 на користь команди Сергія Реброва.

Ця перемога стала вже шостою в чемпіонаті, що дозволило «Аль-Айну» тимчасово очолити турнірну таблицю, набравши 37 очок. Однак, до закінчення туру клуб Реброва може опуститися на шостий рядок чемпіонату.

Варто зазначити, що український вінгер «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко участі у матчі не брав через травму, яку отримав у минулій грі своєї команди.