Тимощук подав скаргу в CAS –екс-капітан збірної України хоче скасувати довічну дискваліфікацію і позбавлення всіх заслуг

Збірна України 23 Березня, 17:16 475
Тимощук подав скаргу в CAS –екс-капітан збірної України хоче скасувати довічну дискваліфікацію і позбавлення всіх заслуг | 19-27
Тренер «Зеніта» Анатолій Тимощук хоче повернути все, чого позбавила його УАФ після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Тимощук сподівається повернутись в історію українського футболу, через що буде судитись з УАФ у Спортивному арбітражному суді в Лозанні, повідомляє журналіст Ігор Бурбас у своєму Telegram-каналі.

Розгляд справи для кожної зі сторін з урахуванням всіх процесуальних етапів обійдеться орієнтовно у 100 тисяч євро. Раніше Тимощук програв апеляції в усіх внутрішніх інстанціях. Його інтереси в Лозанні представлятиме болгарин Георгі Градєв, який не вперше співпрацює з Зенітом. Зокрема, він представляв інтереси росіян у справі щодо їхнього відсторонення від змагань клубів і збірних, але місію порятунку агресорів успішно завалив.

Нагадаємо, що УАФ позбавила Тимощука усіх досягнень, титулів, а також тренерської ліцензії після того, як Анатолій промовчав щодо загарбницької війни, яку Росія розпочала проти України.