Найгірший пенальті року коштував перемоги у фіналі Кубка – відео курйозу

Світовий футбол 7 Травня, 15:09 421
Найгірший пенальті року коштував перемоги у фіналі Кубка – відео курйозу   | 19-27
Фінал Кубка Словенії 2022/23 Олімпія Любляна – Марібор подарував дивовижну розв'язку.

Кубок Словенії 2022/23, фінал

Олімпія Любляна – Марібор – 2:1

Голи: Ласіцкас, 103, Елснік, 120+10 (пен) – Мітровіч, 113

Нереалізований пенальті: 90+11 Толіч (Марібор)

Вилучення: Сірк, 120+8 (Марібор)

Основний час фіналу завершився нулями, хоча Марібор мав фантастичний шанс вирвати перемогу і здобути трофей. На 90+11-й хвилині півзахисник Марко Толіч зганьбився, виконуючи пенальті. Хорват виконав «панєнку», але кіпер Олімпії розгадав цей намір і спокійно забрав м'яч.

В екстра-таймах команди обмінялися голами, а на останніх секундах Олімпія покарала Марібор за таке марнотратство. Команда з Любляни заробила право на пенальті на 131-й хвилині гри. Реалізований 11-метровий приніс Олімпії Кубок Словенії.

До слова, у складі Марібора виступає Йосіп Ілічіч, однак екс-одноклубник Руслана Маліновського в Аталанті не потрапляв до заявки на останні матчі.