ПСЖ зіграв унічию зі «Страсбуром» Соболя та достроково став чемпіоном Франції

Світовий футбол 28 Травня, 07:44 438
ПСЖ зіграв унічию зі «Страсбуром» Соболя та достроково став чемпіоном Франції | 19-27
Команда українця зберегла прописку в елітному дивізіоні.

Ліга 1. 37-й тур

Страсбур – ПСЖ – 1:1

• Голи: Гамейро, 79 – Мессі, 59

Усі голи у матчі були забиті у другому таймі. На 59-й хвилині Ліонель Мессі вивів ПСЖ уперед. Страсбур відігрався до кінця поєдинку зусиллями Кевіна Гамейро. Форвард відзначився через три хвилини після виходу на заміну.

Захисник Едуард Соболь залишився у запасі Страсбура. Українець пропустив три попередні матчі команди через перелом носа.

ПСЖ набрав 85 очок та достроково став чемпіоном Франції. Команда Крістофа Галтьє випереджає Ланс на чотири очки за тур до завершення сезону.

ПСЖ виграв чемпіонат Франції рекордний 11-й раз в історії. В активі Сент-Етьєна 10 перемог.

Страсбур займає 15-у позицію в Лізі 1 і гарантував собі прописку в елітному дивізіоні Франції на наступний сезон.

У заключному турі 3 червня ПСЖ прийматиме Клермон, а Страсбур на виїзді зустрінеться з Лор’яном.