Юрій Вірт: «Не на такий результат розраховували. Вилучення – питань немає»

Футбол України 10 Червня, 21:23 237
Юрій Вірт: «Не на такий результат розраховували. Вилучення – питань немає» | 19-27
Тренер оцінив поразку у матчі УПЛ.

Наставник «Вереса» Юрій Вірт оцінив поразку 0:1 у першому перехідному матчі за право залишитися в УПЛ проти «Металурга» Запоріжжя.

- Не на такий результат ми розраховували. Але з перших хвилин команда залишилася удесятьох. Помилка наших центральних захисників призвела до вилучення. Щодо цього епізоду питань немає. Хлопці віддали багато сил. Добре захищалися. Після перерви навіть атакували більше. Мали чудові моменти. У Миколи Гайдучика був хороший шанс. Але не забили. Металург створював проблеми, але ми їх вирішували. Помилка на старті призвела до такого результату.

Говоримо про це з футболістами. Треба в таких епізодах грати до кінця без підкату, а далі вже як станеться. Бо грати в меншості майже весь матч - це завелика фора для суперника. Ми навіть вдесятьох контролювали м'яч. У повному складі було б легше. Це помилка обох центральних захисників. І я щойно сказав Василю Курку, який пропускав цю гру через дискваліфікацію, що це і його провина. Бо він отримав червону у попередній грі проти Інгульця. Сьогодні Василя Курка не вистачало.

Залишилися без двох основних центрбеків. Вимушено поміняли Дмитра Кльоца - в нього проблема з ногою. Це проблема. Але треба виходити і налаштовуватися на гру. Футболісти зараз розчаровані і злі на себе. Ми зіграли лише перший тайм протистояння. Готуватимемося до повторної гри. Нам потрібно багато зусиль докласти, щоб перемогти Металург.