Футбол України 12 Серпня, 20:41 229
«Металіст» перервав серію з поразок, «Металург» знову без перемоги: огляд суботніх матчів Першої ліги | 19-27
Сьогодні відбулися останні матчі третього туру Першої української ліги. Честь закривати ігровий день випала Металургу З у протистоянні з Гірник-Спортом та Металісту в грі з Поділлям.

Ще до перерви мав виводити Металург вперед Галата, але він головою пробив у штангу. Слід у цьому епізоді відзначити шикарну передачу досвідченого польового. Пощастило гостям, що вони не пропустили у першому таймі.

У середині другого тайму Дмитрієв пробив з-за меж штрафного майданчика і досить несподівано вивів Гірник-Спорт уперед – 0:1. Запорожці одразу кинулися відіграватися, але знову ж таки не вистачало завершального удару. У підсумку друга поспіль перемога Гірника-Спорт.

Металург – Гірник-Спорт 0:1

• Голи: Дмитрієв (60)

Паралельно відбувся матч Металіста та Поділля. Долю першого тайму вирішив епізод, що стався на 23-й хвилині. Боженар помилився і віддав на Голубку, який спокійно реалізував вихід віч-на-віч – 1:0. Другий гол для харків'ян цього сезону Першої ліги.

На 76-й хвилині після стандарту пробивав Чідомере і здавалося, що м'яч перетнув лінію воріт, але арбітр гол не зафіксував. Наприкінці зустрічі гості мали моменти і на шостій компенсованій хвилині досягли свого. М'яч у ворота харків'ян переправив Чушенко – 1:1.

Металіст - Поділля 1:1

• Голи: Голубка (23) - Чушенко (90+6)

Четвертий тур відбудеться вже на наступних вихідних , але передуватиме йому Кубок України, матчі якого будуть зіграні посеред тижнія.