Світовий футбол 6 Вересня, 20:13 156
​Голкіпер відмовився покидати поле після втрати свідомості, а потім допоміг команді виграти – відео фантастичного асисту | 19-27
​Воротар Банфілда Факундо Камбесес став героєм неймовірного епізоду.

В третьому турі чемпіонату Аргентини Інституто приймав Банфілд. В другому таймі воротар гостей Факундо Камбесес знепритомнів після зіткнення з гравцем суперника. Головний арбітр зустрічі зупинив гру, щоб дозволити лікарям надати голкіперу допомогу.

Після того як Камбесеса привели до тями, тренерський штаб хотів замінити гравця. Втім, Факундо розплакався і благав залишити його на полі. Кілька хвилин представники Банфілда вмовляли голкіпера піти відпочити, але він відмовився.

На 94-й хвилині матчі Камбесас впіймав м'яч після подачі кутового. Він дуже швидко ввів його в гру, кинувши рукою в напрямку нападника своєї команди, який знаходився на чужій половині поля. Неймовірний асист призвів до гола.

У підсумку Банфілд переміг з рахунком 1:0, а Факундо Камбесес став справжнім героєм матчу.