«Ванат добре «малював». Післяматчева пресконференція Юрія Вернидуба

Динамо Київ 12 Листопада, 18:36 4986
«Ванат добре «малював». Післяматчева пресконференція Юрія Вернидуба | 19-27 Фото: Dynamo.kiev.ua, О. Попов
Тренер «Кривбаса» – про матч із «Динамо» Київ.

— Футбол — спорт, хтось виграє, хтось — ні. Так вийшло, що сьогодні ми зазнали третьої поразки в чемпіонаті. Але я все одно сказав хлопцям, щоб вони не опускали голову, а, навпаки, йшли з високо піднятою головою. Сьогодні в нас була непроста гра з грандом нашого футболу, і гра гранду давалася. Погано, що так був нами пропущений перший м’яч, але ми хотіли з перших хвилин грати в атакувальний футбол і створювати моменти. У нас це непогано виходило, але ось ця червона картка на 13-й, чи якій там хвилині гри трохи наші плани поміняла. Однак навіть після цього ми не били м’яч куди-попало, все одно прагнули грати у футбол, прагнули відігратися, у нас були моменти, і моменти непогані. Трохи не вистачило нам у цих епізодах. Але головне — ми не боялися грати у футбол.

Сьогодні ми програли матч, але не програли чемпіонат. Зіграно всього 14 турів, попереду ще багато матчів. Якщо хлопці будуть і далі грати з таким бажанням і дисципліною, то, думаю, у нас усе буде добре.

Вітаю «Динамо». Нас, на жаль, сьогодні привітати нема з чим, але прийде час — вітатимуть і нас.

— На ваш погляд, чи справедливим було вилучення Безкоровайного?

— З того, що ми подивилися всім нашим тренерським штабом, можу озвучити загальну думку, що червоної картки там не було, але потім скажуть, що Вернидуб не вміє програвати. Вернидуб уміє програвати. Але якщо на грі є VAR, то я не розумію, як судді могли не побачити деталей цього моменту, як вони не могли побачити, що Безкоровайний не грав у ноги. Ванат падав, добре «малював» і впорався з цим — честь йому і хвала, що так пощастило. Але я не розумію, навіщо тоді VAR.

Вважаю, в цьому епізоді не те, що червоної, там і жовтої картки не було. Ніякого штрафного там не було. Але раз було вилучення, значить, було вилучення. Нам довелося перебудовуватися. «Мінус один» у такій грі — це дуже важко. Але, повторюся, ми продовжували грати, і грали непогано, створювали моменти. Нехай ця помилка залишиться на совісті арбітрів, які сьогодні працювали на матчі.

— Прокоментуйте епізоди, в яких ваша команда пропустила голи.

— Погода нам трохи завадила, звичайно, але, з іншого боку, ми з «Динамо» були в однакових умовах. У випадку з першим голом Понєдєльнік міг вибити, зіграти просто, але пішла передача, підключився вітер, і м’яч почали в нього з ноги забирати — наш гравець кикнувся, Ванат прийняв і забив. Що ж стосується другого голу, то далося взнаки, що СлавА Рябов ще толком не встиг увійти в гру. Утім, у будь-якій ситуації складно грати по м’ячу, який «падає» на землю. Нічого страшного, всі ми помиляємося. Найголовніше, щоб ми зробили висновки і не припускалися помилок надалі.