Український спорт 22 Січня, 10:13 196
Продовження неймовірного шляху. Ястремська перемогла одну з топових білорусок та вийшла в чвертьфінал АО-2024 | 19-27
Історичне досягнення українки.

Українська тенісистка, 93 номер світового рейтингу Даяна Ястремська продовжує свій неймовірний шлях на першому у сезоні турнірі з серії Великого шлема. Стартувавши на Australian Open-2024 з кваліфікації, Даяна дісталася вже стадії 1/4-ої.

Це її історичний максимум. В Австралії вона ніколи раніше не доходила далі третього кола, а на мейджорах взагалі – далі четвертого раунду (Вімблдон-2019). З врахуванням кваліфікації, для Даяни Ястремської звітний матч був вже сьомим на турнірі.

Примітно, що українка перемогла топову спортсменку – одну з найсильніших білоруських тенісисток Вікторію Азаренко, яка наразі йде 22-ою у світі, а на турнірі посіяна під 18-им номером. Азаренко за свою кар'єру двічі вигравала Australian Open, двічі була у фіналі US Open й ще незліченну кількість разів доходила до високих стадій мейджорів.

Матч тривав дві години сім хвилин. Рахунок – 2:0 на користь українки (7:6, 6:4). Ястремська виконала п'ять ейсів, вигравала 66 відсотків м'ячів на першій подачі, здійснила 38 вінерсів й допустила 37 невимушених помилок.

Australian Open-2024. 1/8-ма фіналу

Вікторія Азаренка (-) – Даяна Ястремська (Україна) 0:2 (6:7, 4:6)

У чвертьфіналі АО-2024 Даяна Ястремська зіграє з Ліндою Носковою, яка на відмові пройшла Світоліну.