Український спорт 24 Січня, 10:17 264
Фантастика. Ястремська перемогла чешку, яку не пройшла Світоліна, і вийшла до півфіналу Australian Open-2024 | 19-27
Неймовірне досягнення українки.

Українська тенісистка, яка розпочинала свій шлях на Australian Open-2024 з кваліфікації, дійшла до півфіналу турніру. В 1/4-ій Даяна здолала спортсменку, яку раніше не змога пройти Еліна Світоліна – Лінду Носкову.

Матч тривав одну годину й двадцять хвилин. Загалом можна говорити про домінування Ястремської. Українка показала дуже зрілий теніс, мабуть – найкращу свою гру на цьому турнірі, й закономірно досягла успіху.

Перший сет тривав 37 хвилин й розпочався взагалі-то з не дуже приємного для Ястремської моменту – вона втратила свою подачу за рахунку 1:1. Але одразу зробила зворотній брейк, а за рахунку 4:3 на свою користь використала брейк-поїнт і фактично зламала опір суперниці. Хоча Носкова й спробувала зачепитися за гейм, в якому Ястремська подавала на першу партію.

У другому сеті була рівна боротьба, аж поки за рахунку 3:3 Ястремська з третьої спроби не взяла подачу суперниці. Після того гейми проходили швидко, без коливань. Ястремська, маючи перевагу в брейк, подала на півфінал з першої ж спроби – 6:3, 6:4.

Australian Open-2024. Чвертьфінал

Лінда Носкова (Чехія) – Даяна Ястремська (Україна) 0:2 (3:6, 4:6)

Даяна Ястремська вперше доходить до півфіналу турніру Великого шлема. Вона перша українка, яка змога пробитися далі чвертьфіналу саме на Australian Open. І вона друга українка після Еліни Світоліної, хто доходив до півфіналу Грендслему. Вище у жіночому українському тенісі не був ніхто.

Наступна суперниця Даяни – переможниця пари Анна Калінська (-) – Цінь Вен Чжен (Китай).