Думки після матчу «Динамо» – «Пахтакор»

Динамо Київ 30 Січня, 19:14 986
Думки після матчу «Динамо» – «Пахтакор» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У вівторок, 30 січня, «Динамо» у Туреччині провело контрольний поєдинок проти «Пахтакора» в рамках підготовки до рестарту сезону в УПЛ. Кияни здобули впевнену перемогу із рахунком 5:1.

Команда Олександра Шовковського одразу взялася за справу та вже у першому таймі забила у ворота узбецького клубу три м'ячі.

Дублем відзначився нападник Владислав Ванат, один з голів забивши ударом з пенальті, а інший з гри.

Підопічні ексфорварда і колишнього тренера Динамо Максима Шацьких відквитали один м'яч зусиллями Умара Адхамзода. Однак Беніто в кінці тайму відновив перевагу киян у два голи.

А вже на початку другої половини поєдинку півзахисник Антон Царенко довів рахунок до разгромного, забивший четвертий м'яч біло-синіх.

В кінці зустрічі опорник Володимир Бражко вписав і своє ім'я у протокол матчу, відзначившись ще одним голом за киян.

Свої думки з приводу цього матчу публікує футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після першого тайму (3:1):

• немає на лавці Буяльського з Шаблієм та Карповим щебетав в першому ряду, немає Шепелєва, немає Тимчика, немає навіть Супряги, тож карнавал продовжується; подякую, що Дячука на ПЗ не поставили, а випустили Гусєва Jr
  • усі спроби перейти центр поля на початку матчу лише після довгих вертикальних передач, бо з короткими-середніми розіграшом звична срака-мотика, хіба відзначу вчергове взаємодію Шапи з Дубою, там майже секс
  • хороший вертикальний пас, ривок Ваната, пенальті (1:0); за декілька хвилин Гусєв Jr жбурнув вперед мʼяч, Ванат вигриз, але Шапаренко зажував момент, заблокували, мабуть, вирішив не засмучувати можливого тестя
  • звісно, говорити зарано, але Пахтакор своїм тиском і високою лінією захисту сприяє вертикальності киян, простіше стає, бо зʼявляється глибина
  • Попов знову вибігає із власної зони, цього разу на фланг, без позитивного результату, жовтка картка; хочаб малий Гусєв в цей момент сів на його місце, але поки Денисова проактивність нічого хорошого не дає команді…
  • Шапаренко все ж засмутив майбутнього тестя, але не безпосередньо, забив Ванат, чудовий прийом собі вперед під удар (2:0)
  • Рамадані фігню зробив, Попова знову хитнули, як стопку горілки зі столу, для підстраховки пари ніг бракувало (2:1)
  • Волошин нагадав про себе, нарешті якийсь притомний швидкий командний розіграш на власній половині за участю Ваната, та стрімкий прорив на чужу; від введення мʼяча Нещеретом до голу минуло 23 секунди; Беніто з позиції правого вінгера вибіг на ближню стійку (3:1), в середині тайму мінялися флангами, але догравали тайм вінгери вже у звичних позиціях
  • коли зʼявлялась динаміка та глибина, то зʼявлялося і Динамо; Пахтакор якось занадто розкривався, за більш закритої гри кияни навряд би вимучили більше одного голу, тому за прогрес поки мова не йде, все це ми вже бачили восени

Стисло після другого тайму (5:1):

• Кабаєв відзначається асистом в другому матчі поспіль, точно треба футболку з 22 номером купувати, схоже цей день вже близький; атака дещо схожа на гольову з першого тайму, Царенко розстрілював без супротиву (4:1)
  • потім почався очікуваний жопотрах, було декілька хайлайтів; просто порахуйте, що значна частина основи узбеків зараз у збірній і на перший тайм вже вийшло чимало резервістів, тож на другий тайм ставили вже усіх, хто хоча б стояти на полі здатен
  • в Динамо «кістяк Костюка» Дячук, Малиш, Бражко, Царенко, Вівчаренко, і т.д., тож зіграніші; знайому між собою молодь розбавляли «діди» Караваєв та Кабаєв
  • на завершення Бражко плюнув зі штрафного (5:1)
  • от цікаво, журіки, що верещали в заголовках після перших двох матчів «провал», зараз верещатимуть «тріумф» чи ні?