Харатін дебютував за свій новий клуб: команда екс-динамівця зіграла внічию

Світовий футбол 2 Березня, 21:03 192
Харатін дебютував за свій новий клуб: команда екс-динамівця зіграла внічию | 19-27
У матчі 22-го туру чемпіонату Словаччини український хавбек Ігор Харатін дебютував за ДАК 1904 у протистоянні із Жиліною.

Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Взимку, 14-го лютого, Ігор Харатін офіційно доєднався до словацького ДАК 1904 після свого невдалого періоду в Польщі, виступаючи за Легією.

Сьогодні український півзахисник вийшов у стартовому складі своєї нової команди на поєдинок місцевого чемпіонату проти Жиліни. Відзначимо, що у складі ДАК 1904 виступає Тарас Качараба, який також вийшов із перших хвилин на поле.

Гра розпочалася невдало, адже ДАК 1904 швидко пропустив. Сауер відзначився за гостей на шостій хвилині поєдинку. В першому таймі команди більше не забивали.

Харатіна замінили у перерві, тож в своєму першому матчі українець відіграв лише 45 хвилин. На 57-й хвилині ДАК 1904 зрівняв рахунок, відзначився Рамадан.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию із рахунком 1:1, а Тарас Качараба зіграв весь матч.