«Послав їх у дупу». Українець згадав період кар'єри в московському спартаку

Футбол України 5 Березня, 14:35 181
«Послав їх у дупу». Українець згадав період кар'єри в московському спартаку | 19-27
Єгор Лугачов розкрив деталі давнього переїзду в чемпіонат росії.

Український ексфутболіст Єгор Лугачов розкрив деталі переходу та згадав період кар'єри в московському «спартаку».

– У 16 років Ви потрапили до московського «спартака», хоча Вами тоді також цікавилося київське «Динамо». Що це була за історія?

– Розпочну із того, що років у 12-13 я був на перегляді в академії «Динамо». Тоді для мене це був космос. Враження таке, що потрапив у мадридський «Реал». Туди брали найкрутіших футболістів з усієї України. Проте особисто мені сказали, що я не той футболіст, про якого треба взагалі щось балакати. Типу не рівень академії й т.д.

Потім я добре себе показав в збірній України U-16 під керівництвом Ігоря Валентиновича Жабченка. Він знайшов до мене підхід, повірив і дав шанс, яким я на 100% скористався. Мною зацікавилися декілька клубів, серед яких найближчими були «Динамо» та «спартак».

– То що все ж таки зіграло на користь «спартака»?

– Я, чесно кажучи, тоді нічого не вирішував. У мене була розмова із директором академії Станіславом Олександровичем Кочубинським. Він пояснив, що мої перспективи в Києві – це «Динамо-3». А у «спартак» мене готові були брати одразу в дубль, який був під першою командою.

– «спартак» запропонував за Вас більшу суму?

– Так. Наскільки я знаю, це було 50 тисяч доларів.

– Яка зарплата у Вас була у «спартаку»?

– Я приїхав на зарплату у 500 доларів. Там ще склалася така ситуація, що мене пів року не могли заявити. Бо, по-перше, я був легіонером, а по-друге, неповнолітнім. Мені постійно казали: «Два тижні, і усе зробимо». І так пів року, може й більше. Я зібрав речі й сказав: «Йдіть у дупу». І мені зробили зарплату 1000 доларів, аби я залишився.