Світовий футбол 19 Травня, 22:21 561
Лунін пропустив 4 від головного конкурента Довбика – «Реал» розписав шалену нічию з «Вільяреалом» | 19-27
«Вільяреал» оформив камбек проти мадридського «Реала» (4:4) у 37 турі Ла Ліги.

37-й тур Прімери. Вільярреал. «Естадіо де ла Сераміка»

«Вільярреал» - «Реал Мадрид» - 4:4

• Голи: Серлот, 39, 48, 52, 56 - Гюлер, 14, 45+2, Хоселу, 30, Васкес, 40

Український воротар Реала Андрій Лунін з'явився в основному складі на гру з Вільяреалом. Зауважимо, що «вершкові» вже гарантували собі чемпіонство у Ла Лізі.

У першому таймі гольове шоу демонстрували саме підопічні Анчелотті. Ще на 14-й хвилині Гюлер відкрив рахунок, а вже на 30-й Хоселу подвоїв перевагу. Лунін видав декілька хороших сейвів, але все ж пропустив. Забив у ворота українця Серлот – головний конкурент Артема Довбика у боротьбі за звання найкращого бомбардира Ла Ліги у цьому сезоні. Вже в компенсований час завдяки старанням Лукаса та Гюлера рахунок став 4:1 на користь гостей.

Та по перерві все неочікувано змінилося. Серлот менш ніж за 10 хвилин примудрився оформити покер. М'яч побував у воротах Луніна на 48, 52 та 56 хвилинах. Таким чином він перегнав Довбика у бомбардирських перегонах. Гравець Вільяреала має 23 голи у своєму активі, а українець – 21.

Після такого динамічного старту темп дещо сповільнився, а моментів виникало менше. Наприкінці зустрічі Серлот ледве не забив знову, та ще й п'ятою, але м'яч пролетів повз. До кінця зустрічі протримався рахунок 4:4. Вільярреал опинився на 8-й сходинці – за крок до зони Єврокубків.