Динамо Київ 2 години тому 923
«Динамо» та «Олександрія» помінялися місцями - як виглядає турнірна таблиця після 9-го туру в УПЛ | 19-27
Після завершення матчів 9 туру Української Прем'єр-ліги, що проходили з 4 по 6 жовтня, відбулися зміни у турнірній таблиці.
  • Динамо – Кривбас – 2:1

Дев'ятий тур чемпіонату України відкривав поєдинок між Чорноморцем та Оболонню. Попри рівну гру «морякам» вдалось на останніх хвилинах вирвати перемогу: спрацювала заміна від Олександра Бабича – Ілля Швецов, який дебютував за одеситів після повернення з-за океану, забив єдиний гол на 87-й хвилині. Як наслідок, Чорноморець набрав 10 очок і піднявся на дев'яту сходинку турнірної таблиці. Оболонь з 5-ма пунктами залишилась передостанньою.

У ще одному матчі Карпати розійшлись миром з Інгульцем. Львів'янам не зарахували два забитих голи через офсайди, а на останніх хвилинах Ігор Невеш не зумів переграти голкіпера з пенальті. У підсумку Карпати з 9-ма пунктами йдуть одинадцятими, а Інгулець з 6-ма очками останній.

Ігровий день суботи відкривали Верес та Зоря. Рівненці досить неочікувано перемогли, що дозволило рівненцям набрати 9 очок та відірватись від зони вильоту – 11 місце. Зоря з 12 пунктами залишилась сьомою. У центральному матчі ігрового дня Олександрія та Рух розійшлись миром. Це дозволило Олександрії залишитись першою з 20 очками, а Рух з 13 пунктами розташувався на п'ятій сходинці. Колос та Лівий Берег розписали безгольову нічию та залишились у зоні перехідних матчів – 13 та 14 місця, 8 та 7 очок відповідно.

Полісся мінімально перемогло Ворсклу – це дозволило житомирянам піднятись на другу сходинку, набравши 20 очок (стільки ж у Олександрії, але у підопічних Ротаня гірша різниця м'ячів). Шахтар знищив ЛНЗ (опустився на сьому сходинку з 12 пунктами) і набрав 16 очок (4 місце). В останньому матчі туру Динамо здолало Кривбас і очолило турнірну таблицю, набравши 22 очки. Кривбас же з 11 балами залишився восьмим.