Стала відома клаусула Віктора Циганкова

Динамо Київ 25 Грудня, 18:33 3718
Стала відома клаусула Віктора Циганкова
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик в ефірі «Циганик Live» поділився інформацією про можливий відхід Віктора Циганкова з київського «Динамо».

«Наскільки мені відомо, клаусула Циганкова згідно нового контракту з «Динамо» становить 50 млн євро. Прописано там це або це усна домовленість з клубом, але сума саме така. Тобто якщо клуб захоче викупити Циганкова, не цікавлячись думкою «Динамо», він повинен буде викласти 50 млн.

Є інша історія. Якщо це буде топ-клуб з топ-5 чемпіонатів, і пропозиція буде прийнятною для Віктора, то «Динамо» може піти на певні поступки. Але наскільки я розумію, на даному етапі сам Циганков хоче щось виграти з киянами і хоче стати в історії клубу яскравим персонажем.

Наскільки я зрозумів зі спілкування з Віктором, усі його думки зараз про «Динамо». Він розуміє, що ним цікавляться інші клуби і він може спробувати реалізувати себе в Європі, але на даному етапі він говорить постійно тільки про «Динамо». Розмов про те, що він може кудись перейти, я від нього не чув.

Циганков - лідер серед молоді «Динамо». Не дарма йому довірили капітанську пов'язку. Він може стати яскравим героєм нового «Динамо». А просто продавати його заради вигоди... Крім цього є футбол, є вболівальники, ресурсність команди.

Якщо чесно, я не вважаю, що зараз, взимку, Циганкову потрібно кудись іти. Упевнений, що Віктор зіграє з киянами ще купу яскравих поєдинків. Ще є збірна України та Євро-2020, де можна себе яскраво проявити. Він тільки набирає, і мені здається, Циганкова ще не повністю готовий до європейського футболу», - сказав Циганик.