Гравці збірної Литви - про поразку від України
Збірна України 1630 8 Вересня, 11:38

Захисник Міндаугас Паліоніс та хавбек Артурас Жулпа прокоментували поразку збірній України (0:3).

Міндаугас Паліоніс:

«Пропустили три голи і заслужено програли. Україна була сильнішою, напевно вони випереджали нас в ігровому мисленні і швидкості. Звичайно, емоції зараз негативні. Факти не брешуть, Україна забила три голи, але могла забити ще більше. Тепер команда з тренерським штабом сядуть вранці і розберуть гру, проаналізуємо помилки і будемо готуватися до наступного матчу».

Артурас Жулпа:

«Важко щось сказати відразу після матчу. Треба подивитися зустріч, проаналізувати моменти. Через втому навіть думати важко. Всі бачили, як нам було непросто. Україна – дуже вміла команда, було важко їй протистояти.

Ми дуже старались, віддавали всі свої сили, але українці були сильнішими за нас. Завжди швидкий пропущений гол змінює всі плани. Ми намагалися грати в атаку, а не відходити в оборону, але суперник змушував сідати глибше і грати від захисту».

Воротар збірної Литви Еміліюс Зубас:

«Було надзвичайно складно. Україна контролювала весь матч. Ми мали свої шанси. Якби зіграли краще, результат був би інший. Ми занадто мало контролювали м'яч, неточно віддавали перший пас.

Зазнали невдачі, так. Потрібно старанніше працювати. Тепер треба повернутись і краще підготуватися. Будемо розбирати тактику, готуватися до наступних матчів», – розповів Зубас порталу sportas.lt.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100