​Дячук-Ставицький: «Карпати будуть грати на Арені Львів до кінця сезону»

Футбол України 2 Лютого, 15:44 602
​Дячук-Ставицький: «Карпати будуть грати на Арені Львів до кінця сезону»
В. о. генерального директора «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький прокоментував майбутній переїзд клубу на стадіон «Арена-Львів».

В останні дні набрала обертів тема повернення Карпат на Арену Львів. Кілька років тому «зелено-білі» вже грали на новому стадіоні, проте через протиріччя з міською владою та завищену ціну повернулися на рідний стадіон «Україна». Зараз же Карпати знову взялися за «кампанію переселення» і весняну частину сезону обіцяють провести саме на Арені Львів, - зазначає sportarena.com.

— Юрію Михайловичу, як з'явилася можливість повернутися на «Арену Львів»?

— Мотиви ті ж, що і завжди: у Львові є чудовий стадіон — чому б нам на ньому не грати? Так, оренда на «Арені Львів» набагато вища, ніж на стадіоні «Україна». Але переговори йдуть повним ходом, хоча поки нічого не підписано.

Крім того, наші команди U-21 та U-19 проводять свої матчі в Рава-Руській (65 км від Львова — прим. авт.). Завдяки переїзду головної команди на Арену Львів, «дубль» і юніори змогли б повністю базуватися у Львові і грати на «Україні».

— Попередньо переїжджаєте на один матч з «Динамо»? Або до кінця сезону?

— На один матч ми точно нічого укладати не будемо. Плануємо укласти договір на період до кінця цього сезону.

— «Шахтар» восени регулярно виступав на «Арені Львів». Жодних розбіжностей між клубами не виникло?

— Матчі чемпіонату у Львові «Шахтар» проводити практично не буде. Хіба що єврокубки залишаються. З «Динамо» вони тут грати не будуть, з «Карпатами» і «Дніпром» — теж. Вибірково проводити окремі поєдинки — це так. Але сенс їм їхати щоразу у Львів? Із «Зорею», наприклад, можуть зіграти і в Запоріжжі, а з «Олімпіком» — в Києві.