Юрій Беньо: «На стадіон «Україна» можна пронести зенітну установку з «Градом»

Футбол України 4 Березня, 15:12 532
Юрій Беньо: «На стадіон «Україна» можна пронести зенітну установку з «Градом»
Колишній спортивний директор «Карпат» Юрій Беньо прокоментував слова Юрія Дячука-Ставицького, що критикував Ігора Йовічевіча за футбол, на який ходить лише кілька сотень вболівальників.
«Будь-якому тренеру чи футболісту хочеться працювати, коли повний стадіон. Але ж ми не на Марсі живемо, не на орбіті. Ми живемо на Землі, в Україні, і розуміємо ситуацію. Коли йде війна на сході і скільки було трагічних подій. Не забуваймо про те, що мало місце в Одесі. І в Харкові стадіон закривали. Були можливості терактів. Ви думаєте, це не впливає на людей? Люди зайвий раз подумають, чи йти на стадіон і чи ризикувати своїм життям. Коли на стадіоні „Україна“ немає турнікетів безпеки, які є на „Арені Львів“ чи „Олімпійському“. У нас можна зенітну установку з „Градом“ пронести на стадіон через паркан. Ти задумаєшся. Є економічне становище країни. Люди зайвий раз подумають, чи витрачати ті 50 гривень на футбол, чи краще вдома посидіти і відпочити. Має значення, де ти граєш. Коли у Львові є „Арена Львів“, куди ти можеш піти з сім’єю, відпочити, тобі на голову нічого не капає, де нормальні туалети... Після нового стадіону прийти на „Україну“ з сім’єю дуже тяжко. І це потрібно розуміти. Ні умов, ні комфорту, ні безпеки. Впливає? Авжеж, впливає. На „Шахтар“, в якому грають збірники, на гру з „Олімпіком“ приходить 300 людей. Про що говорити? Бо „Шахтар“ так погано грає? Так збірників скільки в команді. На „Дніпро“ завжди було заповнено. Так само — півстадіону немає. У них нова арена в центрі міста».

«Я радий, що клубу дозволили проводити трансфери. Бо вважаю, що „Карпати“ і Львів цього заслуговують. Те, що почали розраховуватись з боргами, це плюс. Ми рано чи пізно це мали зробити. Бо далі були б санкції у трансферний період або зняття очок. Мені дуже образливо було, коли ми тільки-но почали будувати нову команди, а з нас зняли 9 очок. Це був психологічний удар для гравців та тренера. Зрозумійте, який психологічний удар для тренера: ти починаєш створювати нову команду, і тут мінус 9 очок, до того ж були фінансові проблеми. А ще додайте трансферні проблеми. Реально оцінюючи ситуацію, команда могла вилетіти. Але ми той гандикап відіграли. Це було образливо, наскільки футболісти за кожне очко б’ються, віддають усі сили, а потім просто 9 очок забирають. А в чому команда винна?» — сказав Беньо в інтерв'ю MatchDay.