Александар Драгович: «Я не єдиний в збірній, хто не виконує гімн»

Динамо Київ 17 Березня, 21:49 477
Александар Драгович: «Я не єдиний в збірній, хто не виконує гімн»
​Захисник «Динамо» пояснив, чому не співає гімн, розповів про проблемні стосунки у родині та назвав гравців, з якими було грати найважче.

- Ви ніколи не співаєте гімн, чому?

- Я не єдиний в збірній, хто не виконує гімн. Його співає приблизно половина команди. З цього приводу можу сказати наступне: хоча я маю і сербське, і австрійське коріння, однак відчуваю себе австрійцем.

- Чи дозволяє Марсель Коллер (головний тренер збірної Австрії – прим. ред.) не виконувати гімн?

- Так, тому я не маю ніяких сумнівів з цього приводу. Думаю, причина того, що так мало гравців підспівують гімн в тому, що багато з них мають інше коріння. Але я впевнений: в якийсь момент вся наша команда разом виконуватиме гімн. Можливо, це відбудеться у Франції.

- Ви виросли з бабусею і дідусем, без батька. Чи хотіли би Ви зустрітися з ним колись?

- Я знаю його в обличчя, але ми ніколи не контактували. Знаю, що він водій вантажівки, курсує між Сербією та Австрією. Принаймі, я поважаю його – він не піклувався про мене, коли я був дитиною, але не почав спілкуватися і тоді, коли почалася моя футбольна кар’єра. Це показує його істинне відношення. Але в мене досі немає бажання зустрітися та познайомитися з ним ближче.

- Хто був вашим найнеприємнішим суперником?

- Видатний Златан! Якщо він стоїть спиною до воріт, у вас нема жодних шансів відібрати в нього м’яча, він дуже добре його тримає. Дуже хороший досвід від гри з Райаном Гіггзом. Неймовірно, які в нього магічні проходи – видатний гравець! Кожну секунду треба бути напоготові проти такого спритного гравця, - розповів Драгович в інтерв’ю журналу «SPORT MAGAZIN».