Дмитро Гришко: «Ми не повинні звертати увагу на проблеми «Динамо»»

Динамо Київ 23 Вересня, 17:57 817
Дмитро Гришко: «Ми не повинні звертати увагу на проблеми «Динамо»»
Захисник донецького «Олімпіка» в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився очікуваннями перед матчем з «Динамо» Київ.

- Як команда пережила поразку від «Волині» і виліт з Кубка України?

- Звичайно, ми хотіли пройти далі, не зупинятися на цій стадії. Пережили, але все-таки засмучені. Проте, як на мене, це вже пройшло, тому що треба вже концентруватися на грі з «Динамо». Пріоритетним у нас залишається чемпіонат України.

- Вже завтра гра з Динамо, фізично готові до цього матчу, враховуючи що часу на це було не так багато?

- Так, часу дійсно було не багато. Але приїхали з Луцька відразу в Суми. Мені здається, що це краще, як їхати в Київ і потім знову вертатися. Час після гри ми потратили. Провели тренування вчора, а також сьогодні. Думаю, підійдемо у хорошому стані і це не відіб'ється на грі з «Динамо».

- «Олімпік» буде претендувати на перемогу?

- Іншого результату ми навіть не розглядаємо. Хочемо добитися позитивного рахунку.

- Ваш партнер по команді Володимир Танчик говорив, що проти такого «Динамо» навпаки буде важко, бо кияни розуміють, що очок більше втрачати не можна. З цією думкою погоджуєтеся?

- Повністю згідний з Вовою. Я дивився декілька останніх ігор «Динамо», але ми не повинні звертати увагу на їхні проблеми. Так, зараз київська команда не в тому стані, у якому її звикли бачити, але в першу чергу, ми повинні дивитися на себе і підходити до гри в повній готовності. Вони не будуть хотіти втратити очки з нами - це факт, нам буде не легко, але повірте, «Динамо» також буде не просто.

- За рахунок чого «Олімпік» може перемогти?

- Ми перебуваємо у чудовому психологічному стані, незважаючи на виліт з Кубка України. Перед цим три перемоги в чемпіонаті додали нам впевненості. Мені здається, ми можемо грати з будь-яким суперником. Так, попередні команди були рівнем слабші за «Динамо», але і з командою Реброва також будемо виходити і грати тільки на перемогу. За рахунок чого? За рахунок того, що і в минулих трьох матчах чемпіонату, в принципі, це було і в грі з «Волинню». За рахунок командного характеру, правильних тактичних дій, повної концентрації та реалізації своїх моментів. Я думаю, вони в нас будуть.

- Як вам стадіон в Сумах, вже звикли до нього?

- Так, з «Олександрією» була перша гра в Сумах і вже встигли адаптуватися. Стадіон хороший, грали на ньому, коли ще були в Першій лізі, тож зі стадіоном знайомі. Кожного разу приходить все більше і більше вболівальників. Думаю, на гру «Динамо» буде якщо не забитий стадіон, то прийде більше, як на матч з «Дніпром».

- Зараз більше вболівальники надихають у порівнянні з домашніми матчами в Києві?

- Завжди з вболівальниками в такій атмосфері приємніше грати. Навіть коли приїжджаю до Львова на «Карпати», чи до Полтави на гру з «Ворсклою», завжди є там атмосфера футбольного свята і так приємно грати. Плюс те, що в Сумах дійсно вболівають за нас, і це довела гра з «Дніпром». Ті викрики з трибун - підтримка, яку ми чекали і хотіли. Завжди так легко грати.

Розмовляв Михайло Корпан.