«Динамо»: чому так плутаються думки...

Динамо Київ 25 Жовтня, 17:26 474
«Динамо»: чому так плутаються думки...
Журналіст газети «Команда» і експерт каналу «Футбол 1» Євген Гресь на своїй сторінці в Facebook поділився думкою щодо стану справ в нинішньому «Динамо».

Зізнаюся, вже і статистика не витримує, хоча терпіння зараз головний союзник київського клубу. Ні в якому разі не можна піддаватися емоціям. Потрібні витримка і характер. Хоча уболівальник, звичайно, завжди правий. Ось і плутаються думки... Вболівальнику треба пережити цей рік. З 2016-му динамівці провели вже 29 матчів і виграли тільки в 15-ти. Виходить, майже кожен другий поєдинок - провал. Для такого клубу, як «Динамо», зрозуміло. За цей час було тільки чотири великі перемоги і шість вікторій з різницею в один м'яч. Тобто, валідольних матчів. У 16-ти поєдинках кияни забивали не більш одного м'яча, і такий футбол не може радувати глядача.

Середня результативність команди в 2016 році становить 1,48 м'ячі за гру. Чи не динамівський показник. У «Зорі» більше! Бомбардири за цей період - Андрій Ярмоленко та Мораес (по вісім м'ячів). Далі йдуть Олег Гусєв і Лукаш Теодорчик. Це в продовження теми про лідерів команди - не факт, що в «Динамо» знайдеться гравець, який заб'є за рік більше 10-ти м'ячів.

Найбільше обурюють розмови про втрачену мотивацію. Як таке можливо в такому клубі? Невже футболістам взагалі нецікаво грати в кращій команді країни? Як втрату мотивації терплять керівники? Чому не мотивують вони? Місяць тому дане питання піднімав президент клубу, а тепер про це заговорив і головний тренер. Місяць тому президент схвалив курс на омолодження колективу, але тільки зараз з ним погодився наставник. За місяць він не ввів в команду жодного нового виконавця. І не підняв мотивацію старим ... В Олександрії «Динамо» зіграло в кращих традиціях 2016 року. 70% контролю м'яча, але тільки 11 ударів по воротах. На один постріл йшло 220 секунд володіння. Але удари були такі, що вболівальники перебували під напругою в 220 вольт! З першої і до останньої хвилини. Скоро вийдемо на рівень 380... 40 атак правим флангом, 20 - лівим. Все як завжди. 112 передач між двома центральними захисниками і найнижчим опорником. Може, вистачить зображати з себе «Барселону»? Де швидкість, де агресія, де характер?

Як бачите, без емоцій складно обійтися, навіть володіючи холодними цифрами. Холодною стала гра команди, і розтопити цей лід - завдання не тільки Сергія Реброва, але і всього клубу. Пам'ятайте, що сказав Рінат Ахметов при першій зустрічі Мірчі Луческу? Разом виграємо - разом програємо. А в «Динамо», виходить, перемагав один Рауль, а всі інші біди через Реброва. Так не буває. Ребров, якщо ви забули, ще півроку тому мав хороші пропозиції від зарубіжних клубів, але залишився в «Динамо». У клубі, в якому стало занадто багато злетів і падінь, але немає стабільності. Ось її і пора налагодити. Вчора ми носили тренера на руках, а тепер шукаємо йому заміну. Так не має бути. Справа не в тренері. Терпіть. Ризикуйте. Поверніть впевненість в своїх силах. Шукайте гру. Сезон ще не провалений. У футболі один епізод може в корені змінити ситуацію. Розгорнути її на 180 градусів. І цей епізод «Динамо» потрібно зловити