Герой футбольного дня. Андрій Ярмоленко

Динамо Київ 29 Жовтня, 10:41 666
Герой футбольного дня. Андрій Ярмоленко
Про травму лідера київського «Динамо» Андрія Ярмоленка.

Навряд чи перемога над «Зорею» в Кубку України зняла з сердець вболівальників київського «Динамо» тривогу. Кубок України – це лише третій за рівнем важливості турнір для «Динамо». Та й перемогу ту навряд чи можна вважати показовою. Головне для киян зараз – виправити ситуацію у Лізі чемпіонів і як мінімум обігнати луганську «Зорю» в турнірній таблиці чемпіонату України.

Виконувати відповідальні завдання без одного зі своїх лідерів «Динамо» буде складно. На щастя, найстрашніші прогнози щодо травми Ярмоленка не підтвердилися – він пропустить до двох тижнів. За цей час «Динамо» належить зіграти в чемпіонаті України два матчі проти аутсайдерів «Карпат» та «Дніпра», в першому з яких, - проти львів'ян, - Андрій все одно б не грав через дискваліфікацію. А от в Лізі чемпіонів Ярмоленко пропустить визначальний поєдинок. В разі поразки на полі «Бенфіки» киянам навряд чи вдасться піднятися з дна турнірної таблиці в двох наступних матчах. З цієї точки зору втрата Андрія для «Динамо» – катастрофічна.

Андрей Ярмоленко (Динамо)

Й не потрібно себе обманювати щодо ролі Ярмоленка в команді. Андрій не виділяється на загальному фоні в матчах, коли гра вдається цілій команді. Але коли «Динамо» перебуває в такому кризовому стані як зараз, то гра Ярмоленка залишається чи не єдиною світлою плямою.

Можна, звичайно, сподіватися, що рецидив травми Ярмоленка стане потрясінням для команди і пришвидшить її «видужання». Принаймні, у цій ситуації колектив залишається притиснутим до стінки і на полі «Бенфіки» повинен стрибати вище голови. А це можливо лише з емоціями, з владним почуттям гідності та інстинктом самозбереження. Можливо, цей етап стане фінальною крапкою в процесі становлення Віктора Циганкова в якості гравця основного складу Динамо». Можливо, саме зараз свою значимість для команди відчує Дерліс Гонсалес, що допоможе йому розкритися по-новому.

Принаймні, сподіватися і вірити в позитив – єдине, що зараз можуть вдіяти вболівальники «Динамо».