Як Ребров довів, що «Динамо» – це не тільки Ярмоленко

Динамо Київ 30 Жовтня, 16:48 704
Як Ребров довів, що «Динамо» – це не тільки Ярмоленко
Київське «Динамо» виграло другий матч за один тиждень, граючи при цьому кожного разу в дуже експериментальному складі

Робити висновки по одному матчу – справа невдячна, робити висновки по матчу проти такого суперника як нинішні «Карпати» – взагалі маячня, але якщо взяти за предмет аналізу весь тижневий цикл, який прожило київське «Динамо», один висновок можна зробити точно – Сергій Ребров серйозно взявся за кадрові зміни в стані киян. І ця діяльність головного тренера змусила дійти приємного для вболівальників команди висновку – виявляється, в клубі є чимало гравців, які дозволяють тренерському штабу експериментувати. І головне – давайте згадаємо, скільки разів за цей тиждень серйозно згадували про відсутність Андрія Ярмоленка?

Як Ребров довів, що «Динамо» – це не тільки Ярмоленко - фото 1

Можливо, двічі. Перший – коли стали відомі склади на матч кубку проти «Зорі», другий – коли Ребров після того матчу повідомив подробиці стану здоров'я Андрія. Але звичного за попередніми сезонами «скиглення» про те, що «без Ярмоленка Динамо – це зовсім інша команда», ми не чули. І якщо хтось казав про «зовсім іншу команду», то більше в позитивному сенсі порівняння.

«Динамо» не просто показало, що може грати без звичного лідера, але і довело, що молодь здатна «посунути» і інших «старожилів». Порівняйте хоча б склади на матч проти «Зорі» і матч проти «Карпат»!

Склад на «Зорю»

Як Ребров довів, що «Динамо» – це не тільки Ярмоленко - фото 2

Склад на «Карпати»

Як Ребров довів, що «Динамо» – це не тільки Ярмоленко - фото 3

Тільки обрані зберегли прописку в «старті», а в іншому це були два різних «Динамо», і що приємно – і те, і інше виглядало досить непогано. Хоча в випадку №2 все ж варто робити ремарку щодо стану суперника – «Карпати» зараз такі погані, що навіть слів підібрати важко. Але навіть таким поганим «Карпатам» треба було заштовхати чотири голи, і «Динамо» з завданням впоралося. При цьому зберігши сили багатьох гравців основи на матч Ліги чемпіонів.

Ребров прийняв дуже правильне рішення – після «зимового матчу» на кубок з «Зорею», який тривав 120 з гаком хвилин, виставляти вже через кілька днів на гру чемпіонату тих же Гонсалеса та Мораеса, у яких головна умова якісної гри – свіжість, було безглуздо. Тому Ребров знову вдався до кадрових експериментів і дублери гравців основи знову не підвели. А двоє з них ще і голи забили – Бєсєдін та Оріховський тепер вже офіційно вписали свої прізвища в літопис «Динамо», і хочеться вірити в те, що це лише їх перші славні рядки.Дуже цікаво тепер буде подивитися на склад киян проти «Бенфіки». Зрозуміло, що там варто чекати Дерліса і Мораеса, але в іншому навіть важко спрогнозувати, до яких сюрпризів від Реброва можна готуватися. І на флангах захисту, і у опорній зоні, і на флангах атаки нас можуть очікувати несподіванки, і найголовніше – сюрпризи будуть чекати і на португальців, що дасть «Динамо» деяку перевагу. Адже на початку групового турніру Ліги чемпіонів всі суперники киян, готуючись до матчів з «Динамо» в першу чергу розробляли план по нейтралізації Андрія Ярмоленка, а тепер можуть пошматувати свої конспекти з тактикою, адже київська команда – велика загадка навіть для самої себе. Тим цікавіше буде жити в очікування вівторка.