Володимир Ковалюк: «Суркіс та Ахметов не завжди матимуть гроші»

Динамо Київ 6 Листопада, 17:22 735
Володимир Ковалюк: «Суркіс та Ахметов не завжди матимуть гроші» | 19-27
Колишній футболіст «Динамо», «Шахтаря», «Дніпра» та інших команд б'є на сполох.
«Події у «Дніпрі» - це удар не тільки по клубу, але й по всьому українському футболу, - сказав Плюс Спорту Володимир Ковалюк. - Можна констатувати тріщину в чемпіонаті, адже «Дніпро» нічого не робить для того, щоб порятуватися. Усе йде до того, що команду взагалі знімуть, а це вже загроза цілісності української Прем'єр-ліги. Ми продовжуємо діставати негативні плоди діяльності президентів футбольних клубів, які підписували контракти з гравцями, пропонуючи їм шалені суми. Вони ж знали, під яким документом ставлять підписи! Якщо вони неготові були платити такі гроші, то навіщо пропонували такі угоди? На жаль, наші менеджери не вміють мислити на випередження і живуть сьогоденням, не думаючи про майбутні наслідки. Маємо результат непрозорості клубів. Вони звикли робити все потай, воліючи не розкривати бюджетів, щоб не шокувати уболівальників. Та згодом шокують неприємними новинами про крах.

Уже тепер треба робити все для того, щоб долю «Дніпра» не повторили інші клуби. Інакше футбол лусне, як «Металіст», «Говерла», «Кривбас» та інші наші команди. Такі дядьки, як Ахметов, Суркіс не завжди матимуть гроші.

Треба робити висновки вже тепер. Чомусь у першій чи другій лізі клуби не зникають. Чому? Бо там зарплати не є захмарні, а приземлені».

Нагадаємо, що Володимир Ковалюк запропонував, щоб зарплата у чемпіонаті
України не перевищувала десять тисяч доларів на місяць.