До середини червня мають бути запропоновані механізми розв’язання проблем «Олімпійського», – голова АП

Футбол України 26 Травня, 21:09 1135
До середини червня мають бути запропоновані механізми розв’язання проблем «Олімпійського», – голова АП
​Представники влади мають до середини червня запропонувати механізми розв'язання проблем, пов'язаних із функціонуванням НСК «Олімпійський».

З відповідним проханням до голови бюджетного комітету Верховної Ради, президента Федерації футболу Андрія Павелко, голови комітету Ради з питань спорту Артура Палатного, міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, міністра фінансів Олександра Данилюка та міністра юстиції Павла Петренка звернувся голова адміністрації президента України Ігор Райнін під час засідання оргкомітету з підготовки та проведення в Україні фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА у 2018 році.

За словами віце-президента УЄФА Григорія Суркіса, експерти УЄФА назвали низку першочергових кроків, які мають бути вирішені, зокрема, до жовтня 2017 року на НСК «Олімпійський» мають бути проведені необхідні роботи для підготовки стадіону до матчів. Нині рахунки спортивного комплексу за рішенням суду заарештовані через борги з 2012 року.

Учасники наради також обговорили низку питань, які потребують вирішення – забезпечення належної безпеки, особливо на стадіонах і в аеропортах, створення інфраструктури та транспортного сполучення, забезпечення фінансування.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню безпеки. Протягом останніх 2 років фахівці УЄФА провели моніторинг щодо належного забезпечення охорони на Олімпійському. Вони вказали на необхідність покращення роботи служби безпеки, зокрема, посилення заходів для недопущення можливості вчинення терактів, удосконалення механізми огляду глядачів перед матчем, проведення професійної підготовки стюартів, забезпечення передачі фото- та відео-матеріалів правопорушень до правоохоронних органів та створення ефективної системи недопущення порушників на стадіон.

Серед першочергових вимог УЄФА також розробка плану транспортного сполучення між аеропортами і центром Києва на час проведення фінальних матчів, забезпечення готелями належного рівня.