Франческо Баранка: «У Шотландії є легенда про Лох-Несс, а в Україні існує легенда про Маріуполь»

Динамо Київ 1 Березня, 12:15 503
Франческо Баранка: «У Шотландії є легенда про Лох-Несс, а в Україні існує легенда про Маріуполь»
Комітет Етики і чесної гри наразі продовжує займатися розслідуваннями ряду матчів, які викликають підозру щодо фіксованого результату.
»У нас багато роботи: проводимо розслідування, переглядаємо підозрілі матчі разом із експертами, - сказав голова комітету Франческо Баранка каналу «Футбол 1». - Вони аналізують кожен епізод. Також вивчаємо той поєдинок, під час якого нібито через аномальні ставки одна команда залишила поле. Після завершення розслідування винуватці будуть покарані. Я кажу як про клуб, так і про окремих футболістів. І нагадаю, якщо молодіжну команду дискваліфікують, головна не зможе брати участі в єврокубках.

Знаєте, у Шотландії є легенда про Лох-Несс, а в Україні існує легенда про Маріуполь. Вона нова, проте з кожним днем обростає подробицями. Зараз триває розслідування щодо двох минулорічних матчів: контрольного - основної команди та офіційного - молодіжного складу. А також стосовно деяких молодих гравців. Наразі очікуємо висновків комісії, а тоді підготуємо висновок.

Під підозрою у нас дуже багато команд. У Прем’єр-лізі таких випадків не було, чого не скажеш про Кубок, Першу та Другу ліги, молодіжний чемпіонат. Колективи елітарного дивізіону також у полі нашого зору, але розглядаємо винятково їхні спаринги. Клуби наважуються на участь у договірних матчах, бо думають, що ми не перевіряємо їх. Не розуміють, що ми слідкуємо за кожним моментом і не пропустили ще жодного підозрілого поєдинку».