​Петро Порошенко: «У матчі «Рома» – «Ліверпуль» серце боліло за суддівство»

Світовий футбол 3 Травня, 18:22 491
​Петро Порошенко: «У матчі «Рома» – «Ліверпуль» серце боліло за суддівство»
Президент України Петро Порошенко прокоментував півфінальний матч ліги чемпіонів «Рома» – «Ліверпуль» (4:2). У першому матчі англійці виграли з рахунком 5:2 і зіграють у фіналі з «Реалом» на НСК «Олімпійський» в Києві.
— Для України проведення фіналу ЛЧ має дуже велике символічне значення. Тоді, коли Україна проводить дуже рішучі реформи, коли Україна захищає свій суверенітет і територіальну цілісність, такі важливі події.

Ми нагадуємо всьому світу, що є Україна, вона вміє працювати, вміє відпочивати. Вона вміє організовувати свята і вміє приймати своїх друзів, гостей і туристів.

Цьому фіналу передують фантастичні футбольні баталії. Вчора до глибокої ночі дивилися дуже драматичний матч між «Ромою» і «Ліверпулем», ніхто собі не міг уявити, що команда, яка виграла з рахунком 4:2, не потрапить у фінал. Тобто рейтинг Києва і бажання бути присутнім є на сьогоднішній день неймовірними.

У мене, як у президента, є небагато часу, щоб дивитися футбольні матчі. Але вчора ми з дружиною подивилися від початку до кінця матч «Роми», серце боліло за суддівство і за те, що там хтось зіграв рукою, і офсайд правильно або неправильно призначили. В такі дні всі, від президента до школяра, перетворюються на звичайних футбольних вболівальників, – цитує Порошенка ua.tribuna.com.