Де Брюйне розповів про жахливий спів українського «брата» Зінченка

Світовий футбол 10 Жовтня, 18:43 986
Де Брюйне розповів про жахливий спів українського «брата» Зінченка
Лідер англійського «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне поділився думками про своїх партнерів по команді в інтерв'ю програмі Soccer AM.

Хто є справжнім двигуном, а хто найбільше жартує у складі «містян»? Soccer AM побесідували з Кевіном де Брюйне про його одноклубників на Етіхаді та дізналися, кого б він узяв напарником у бійці, чий спів краще б не чути, а також кому в Манчестері потрібна нова пара взуття.

Гравечисько

Я б назвав Давіда Сілву. Він постійно грає на високому рівні впродовж 13-ти чи 14-ти років, а це зробити важко. Я знаю, що він пережив минулого року зі своїм сином, тому це ще більш неймовірно. Він дуже хороша людина й неймовірний гравець.

Гуморист

Бенджамін Менді. Він божевільний, особливо вправляється у соціальних мережах. У реальному житті він буває стриманішим, але я не можу пояснити те, що він робить у соціальних мережах. Він постійно там, вони мають нагородити його за це.

Тафгай

У бійці, думаю я оберу Вінні Компані або Делфі. Вінні просто звір, а Делфі дуже любить бокс і постійно робить вправи. Я вважаю, що вони будуть дуже жорсткими в бою.

Репортер: Якщо б билися ці двоє, то хто взяв би гору?

Вінні, напевне. Його голова зламає будь-кого, але я не знаю, чи йому дозволять її використовувати.

Швидкісний чортяка

Більше 30-ти метрів – я б сказав Рахім (Стерлінг), оскільки його пришвидшення дійсно величезне. Більше 60-ти метрів – я обрав Кайла (Вокера), а якщо більше сотні метрів, то я би пішов до Лероя (Сане), тому що він елегантно біжить. Кайл має фізичну силу, а Лерой настільки буденно, без докладання зусиль біжить, наче антилопа.

Я б назвав Рахіма з його ямайськими впливами, ви розумієте. Джон (Стоунз) теж усе робить добре, це безумство. Він рухається доволі пристойно, як на мене; хоча, хто я такий, щоб бути суддею.

Репортер: Який ти на танцполі?

Ох, я жахливий. Не думаю, що роблю якісь рухи. Я просто відпочиваю на задньому плані.

Голос

Найгірший хлопець – Зінченко. Він постійно співає, але він дійсно поганий у цьому, вам не хочеться чути його спів.

Репортер: Кажуть, що він – твій брат, чи не так

Так, він хоче бути ним, але це неможливо. Тим не менше, він трохи схожий ззовні.

Майбутній тренер

Першим я б назвав Вінні, але він також міг би стати бізнесменом, президентом чи будь-ким – я бачу, як він займається усім водночас. Він завжди зайнятий своїм бізнесом.

Можливо, Фернандінью. Він доволі розумна людина, на полі він знає, як і що робити на хорошому рівні, тому я б назвав цих двох.

Улюбленець тренера

Часто говорять, що я є одним із його фаворитів. Я ж думаю зараз, що Бернарду один із його улюбленців. Насправді ж нема когось такого, щоб був на короткій нозі з тренером: є моменти, коли він говорить добрі речі про когось, а є й навпаки.

Модний провал

Це легко – Бернарду. Це просто жахливо. Він одягається наче 40-річний, а йому лише 24. Він завжди в одних і тих же забруднених і зношених білих черевиках і ти тільки можеш казати «купи нові, ти ж маєш гроші, будьмо чесними».