Миколенко пробив з меж штрафного, захист блокує.
    Назарина з-за меж штрафного потужно пробив у руки Бущану.
    Циганков пробив у руки Шевченку зі штрафного.
  • 80'
    Сидорчук заробив перспективний стандарт біля воріт Зорі.
  • 77'
    Забарний дуже і дуже грубо помилився і Перович мав робити рахунок 2-1, однак не влучив з 10 метрів у ворота.
  • 73'
    ГООООООООООООЛ! Вербич геніально зіграв у штрафному, втік від захисника і обіграввши Шевченка пробив у порожні ворота.
  • 68'
    Лєднєв вийшов замість Андрієвського, а Попов вийшов замість Караваєва.
  • 65'
    ГОЛ. Кочергін дальнім ударом робить рахунок 1-0. Бущан мав відбивати цей удар.
  • 61'
    Шапаренко з 12 метрів пробив у захисника.
  • 58'
    Циганков вийшов замість Родрігеса.
  • 57'
    Назарина вийшов замість Громова.
  • 55'
    Кабаєв пробив у руки Бущану.
  • 52'
    Андрієвський фолить у центрі поля.
  • 50'
    Кенджора з гострого кута намагався пробити, Шевченко на місці.
  • 47'
    Шевченко робить прекрасний сейв ногою після удару Шапаренко з 7 метрів.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ. ПЕРЕРВА. 0-0 у нашому матчі.
  • 45'
    Одну хвилину додала Монзуль.
  • 42'
    Хомченовський з-за меж штрафного пробив, удар не став проблемою для Бущана.
  • 40'
    Шапаренко з 25 метрів пробив по центру, Шевченко перевів мяч на кутовий.
  • 38'
    Кабаєв пробив вище воріт з 20 метрів.
  • 32'
    Вербич фолить в атаці.
  • 31'
    Караваєв заробив кутовий.
  • 28'
    Пауза в грі, надають допомогу Шапаренку та Громову, які зіштовхнулись у центрі поля.
  • 27'
    Половина тайму позаду вже, кияни награли вже на гол, однак на табло 0-0. А у паралельному матчі Десна переграє Шахтар 2-1. Там теж триває перший тайм.
  • 24'
    Де Пена вийшов віч на віч з Шевченко, пробивав у кут, однак голкіпер Зорі ногою відбиває.
  • 23'
    Сидорчук нагороджений карткою.
  • 22'
    Караваєв пробив у ближній кут, Шевченко на місці.
  • 21'
    Вернидуб отримав жовту картку.
  • 19'
    Андрієвський з гострого кута пробив повз ворота.
  • 16'
    Де Пена пробив повз ворота.
  • 15'
    Кабаєв отримав жовту картку за цей фол.
  • 15'
    Андрієвський заробив штрафний біля воріт Зорі.
  • 12'
    Надзвичайно спокійній і обережний футбол на старті матчу, команди нічого не можуть створити біля воріт суперника.
  • 8'
    Чимало браку у діях команд, особливо у передачах багато помилок.
  • 6'
    Кияни перехопили ініціативу, однак без моментів на старті матчу у Динамо.
  • 3'
    Шапаренко фолить у центрі поля, Монзуль усним зауваженням обмежилась.
  • 2'
    Юрченко пробив у руки Бущану з 20 метрів.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 16:15
    Зоря: Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Іванісеня, Хомченовський, Юрченко, Кочергін, Кабаєв, Громов, Гладкий
  • 16:14
    В запасі: Бойко, Попов, Сирота, Шепелев, Лєднєв, Циганков, Цітаішвілі, Дуелунд, Русин
  • 16:14
    Динамо: Бущан, Караваєв, Кендзьора, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Андрієвський, Шапаренко, Вербич, Де Пена, Родрігес
  • 16:13
    Господарі зіграють у домашній білій формі (голкіпер – у сірому), луганці проведуть матч у чорному екіпіруванні (голкіпер – у салатовому)