ПЕНАЛЬТІ! Буяльського збили у штрафному!
    Вікентій Волошин вийшов замість Шапаренка.
  • 83'
    Ванат порушив правила в атаці.
  • 82'
    Намагаються кияни вирвати перемогу, однак великими силами стоять у захисті грузини.
  • 78'
    Ванат вийшов замість Бєсєдіна.
  • 76'
    Просили пенальті грузини. Здалося їм, що Шабанов зіграв рукою, однак рефері порушення правил не зафіксував.
  • 75'
    Шабанов отримав жовту картку за грубий фол. Тбілісі виконає штрафний біля наших воріт.
  • 71'
    Буяльський пробив повз ворота, однак за мить все одно було зафіксовано положення поза грою.
  • 69'
    Кутовий заробив Миколенко.
  • 68'
    Сидорчук потужно пробив з 30 метрів, захисники блокують.
  • 65'
    Бєсєдін в офсайді.
  • 64'
    Родрігес дуже багато помилок допускає в простих ситуаціях, не впізнаю Жерсона сьогодні.
  • 60'
    Де Пена в офсайді.
  • 59'
    Перший момент у Тбілісі. Не ударну позицію вивелу гравця грузинів, який пробив з 11 метрів, однак Попов встиг заблокувати постріл суперника.
  • 57'
    Родрігес порушив правила у центрі поля.
  • 55'
    Непогано розіграли комбінацію кияни, однак Бєсєдін не зрозуміло навіщо зіграв п'‎ятою і все зіпсував.
  • 53'
    Зовсім інший футбол спостерігаємо у другому таймі, кияни більш активно почали гру і швидше доходять до штрафного суперника.
  • 50'
    Невелика пауза в грі, отримав невелике пошкодження Родрігес, але схоже, що з ним все добре.
  • 49'
    У другому таймі кияни вийшли у такому складі: Нещерет - Кенджора, Попов, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Буяльський, Шапаренко, Родрігес, де Пена - Бєсєдін
  • 48'
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    Перерва, 0-0 на табло. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 45'
    Караваєв з меж штрафного пробив повз ворота.
  • 44'
    Сирота порушив правила в атаці.
  • 43'
    Кутовий заробили кияни.
  • 42'
    Дуелунд в офсайді.
  • 41'
    Дуелунд потужно пробив у руки голкіперу.
  • 36'
    Русин покинув поле, а вийшов Ванат.
  • 35'
    Дуелунд пробив повз ворота.
  • 33'
    Сицинава пробив повз ворота з-за меж штрафного.
  • 30'
    Лєднєв подав до штрафного, Забарний пробив з декількох метрів повз ворота.
  • 29'
  • 25'
    Русин пробив з меж штрафного, влучив прямо у захисника.
  • 24'
    Шапаренко отримав жовту картку за те, що виразив невдоволення свистком арбітра.
  • 22'
    Русин з 20 метрів пробив повз ворота.
  • 20'
    Дуелунд подав до штрафного, однак там нікого з наших гравців не було.
  • 18'
    Пробив з меж штрафного форвард суперника, наш захист заблокував цей постріл.
  • 14'
    Кияни володіють ініціативою, однак багато браку у діях наших гравців у завершальній стадії атаки.
  • 9'
    Супряга в офсайді.
  • 7'
    Русин фолить в атаці
  • 4'
    Лєднєв пробив з семи метрів у руки голікперу, на добиванні був Супряга, який вже був у офсайді.
  • 3'
    У невисокому темпі почали команду гру, без моментів.
  • 1'
    Матч розпочався!
  • 15:16
    Стартовий склад киян на сьогоднішню гру: Бойко – Сідклей, Сирота, Забарний, Караваєв – Шепелєв, Шапаренко, Лєднєв, Дуелунд – Русин, Супряга.
  • 15:16
    Запасні: Бущан, Нещерет, Миколенко, Попов, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, де Пена, Циганков, Родрігес, Волошин Н, Буяльський, Волошин В, Ванат, Бєсєдін.