«Прекрасний трансфер, ми задоволені таким вибором», – Тассотті оцінив перехід Маліновського в «Аталанту»

Футбол України 17 Липня, 21:47 1230
«Прекрасний трансфер, ми задоволені таким вибором», – Тассотті оцінив перехід Маліновського в «Аталанту»
Асистент головного тренера збірної України Мауро Тассотті прокоментував появу Руслана Маліновського в Серії А.

Маліновський вчора

La Gazzetta dello Sport вже після завершення угоди проінформувала, що Аталанта не планувала платити за Маліновського понад 8,5 млн. Президент клубу вольовим рішенням погодився збільшити пропозицію, хоча спортивний директор і головний тренер були проти.

За інформацією видання, Русланом цікавилися німецькі гранди Борусія Д і Шальке, а також Рома та Сампдорія. Найдалі в переговорах нібито просунулася Фіорентина, яка давно досягла певної згоди з агентом футболіста. У підсумку цими домовленостями знехтували, Аталанта запропонувала найкращі гроші, а Маліновському проєкт бергамасків здався найпривабливішим.

La Gazzetta dello Sport поспілкувалася з асистентом головного тренера збірної України Мауро Тассотті, аби дізнатися більше про Маліновського. 59-річний фахівець відгукнувся про Руслана лише позитивно.

«Це прекрасний трансфер, що підтверджує статистика. Ми задоволені таким вибором сторін. Маліновський – приємний хлопець. Відмінно говорить англійською, незабаром вивчить італійську. Мова швидше зблизить його з партнерами.

У Маліновського хороші фізичні дані, сильна ліва нога. У збірній України він грає правого або лівого центрхава в схемі 4-3-3. Прогнозую, що в Бергамо побачимо його в центрі поля при 3-4-1-2. Також він чудово може закрити позицію треквартисти.

Маліновському доведеться пристосуватися до нових тактичних вимог і впоратися з тиском. В Україні та Бельгії для нього все було по-іншому – в Італії боротьба йде на кожному клаптику поля. Втім, він перейшов у клуб, який робить на полі особливі речі. Це допоможе адаптуватися», – цитує GdS помічника Андрія Шевченка.