Олександр Головко: «Феномен «Зорі» полягає в професіоналізмі тренера і гравців»
Футбол України 1544 7 Травня, 22:46

Колишній захисник київського «Динамо» і національної збірної України Олександр Головко висловив свою думку про добрі результати луганської «Зорі» під керівництвом Віктора Скрипника.

«Тут треба дивуватися команді, яка, перебуваючи не в себе вдома, з року в рік показує дуже якісні результати. Я б говорив не тільки про Скрипника, але він є певним каталізатором. Ті хлопці, які зібрані, повинні розуміти, що може дати тренер, як це піднести та, найголовніше, хто це буде сприймати і як вони зможуть перетворити це в гру. Зоря сьогодні цікава своєю безкомпромісністю, агресивним футболом. Це дуже незвично для чемпіонату України, коли всі грають обережно і з оглядкою на свої ворота. А вони виходять і пресингують, скільки вистачає у них сил.

З одного боку, це весело. З іншого боку, Скрипник розуміє, що його група атаки не дуже добре працює на оборону. Йому нічого не залишається робити, окрім як високо пресингувати. Крім того, є швидкі хлопці, які зможуть в контратаці з'їсти простір і повернутися в оборону. Віктор - дуже грамотний фахівець і потрібний зараз для України. Він приніс сюди солідність і свій німецький досвід, хлопці в нього повірили. Завдяки цьому ми маємо зараз феномен, який полягає в професіоналізмі тренера та хлопців, які готові його слухати», - сказав Головко у коментарі ТК «Футбол».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100