Віктор Скрипник: «З усіма важко грати: і з «Баварією», і з «Шахтарем», і з «Динамо»

Футбол України 20 Травня, 11:45 2469
Віктор Скрипник: «З усіма важко грати: і з «Баварією», і з «Шахтарем», і з «Динамо»
Головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник - про протистояння в чемпіонаті Німеччини і чемпіонаті України.

- Проти «Динамо» і «Шахтаря» не так складно грати тактично, як проти Гвардіоли? Кожна команда має свої плюси і мінуси. З кожною командою важко грати. Нам і зі «Львовом» важко грати, і з «Олімпіком», з усіма важко. Просто один раз план спрацював, один раз не так яскраво спрацював. Гвардіола працює з топовими гравцями світу, а у нас плюс-мінус набір гравців, можна сказати, однаковий.

У футболі на перший план виходять гроші. У кого є гроші, у того відразу є перевага перед іншими. Ти можеш купувати топових гравців. Якщо брати «Вердер», в якому я працював, або зараз в «Зорі», то ми не можемо взяти і витратити будь-яку суму, щоб посилити якусь лінію. Так що треба розвиватися, в цьому суть маленьких команд.

Але якби все було ясно заздалегідь, люди б на футбол не ходили. У Німеччині виграє «Баварія», в Англії - «Манчестер Сіті», а в Україні - «Шахтар» чи «Динамо» Київ.

У будь-якій грі є свої труднощі, свої нюанси, які можуть зіграти. Треба не забувати, що тренер і тренерський штаб приймають рішення з урахуванням того, який є потенціал на дану гру.

З усіма важко грати: і з «Баварією», і з «Шахтарем», і з «Динамо». Сподіваюся, і суперникам важко проти нас грати, - сказав Скрипник.