Олексій Андронов: «Луческу прекрасно розуміє ситуацію, в якій опинилась його команда»

Футбол України 15 Вересня, 15:44 2809
Олексій Андронов: «Луческу прекрасно розуміє ситуацію, в якій опинилась його команда»
Популярний коментатор телеканалу, який спеціалізується на чемпіонатах України, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Динамо» Київ – «АЗ Алкмар» в 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону 2020/21.


Динамо» вже кілька років в Лізі чемпіонів не грало, тому для нього це вкрай важлива історія, потрібно в цю Лігу чемпіонів потрапляти. «АЗ» – команда доволі цікава – досить сказати, що там є досвідчений захисник Рон Влар, там грає син Руда Гулліта.

Незважаючи на те, що «АЗ» останнім часом грав товариські матчі, я думаю, що він буде надзвичайно серйозно налаштований на гру з київським «Динамо», і не буде боятися, тому що динамівці останнім часом насилу проходили кваліфікацію.

Є один фактор, який, на мій погляд, повинен позначитися. Дуже досвідчений Мірча Луческу, який прекрасно розуміє ситуацію, в якій опинилася його команда, прекрасно розуміє ті завдання, які перед ним поставили. Для нього це буде найважливіший матч. Я думаю, що всі плюси, які бувають у команд Луческу, всі мінуси, ми побачимо.