Беженар назвав 4 фактори, за рахунок яких «Динамо» може обіграти АЗ

Футбол України 15 Вересня, 17:06 633
Беженар назвав 4 фактори, за рахунок яких «Динамо» може обіграти АЗ
Колишній гравець «Динамо», а нині – старший тренер випускної групи клубної ДЮФШ U17 Сергій Беженар поділився очікуваннями від гри киян у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів проти АЗ.

- Дуже хочеться, щоб «Динамо» перемогло АЗ та пройшло до Ліги чемпіонів. Очікування тільки такі. Виграє той, хто буде краще підготовлений та налаштований на гру. А настрою у динамівців хоч відбавляй.

У «біло-синіх» з'явилася самовіддача, бажання грати на результат, що помітно, коли команда виходить на поле. Плюс, у колективі здорова атмосфера. Це показав матч за Суперкубок України. Усі динамівці билися один за одного.

- Які козирі є в руках «Динамо»? За рахунок чого можемо виграти?

- За рахунок самовіддачі, бажання, підготовки та правильно підібраної тактики.

- Третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів складається з одного матчу – можливість сюрпризів зростає?

- Головне – настрій на гру. Але виникає питання, в якому стані приїдуть до «Динамо» збірники. За моєю інформацією, всі гравці «Динамо» хочуть перемогти та налаштовані проходити далі.

- Той факт, що «біло-сині» зіграють на своєму полі, на руку киянам?

- Звичайно, своє поле, стадіон, особлива атмосфера дадуться взнаки. Це, безумовно, допоможе динамівцям. Плюс, у підсвідомості те, що нікуди не треба летіти.

- На вашу думку, команди демонструватимуть відкритий та результативний футбол або більше обережний, боячись припуститися помилки?

- При будь-якому розкладі команда буде думати про оборону. Важливий фактор – не пропустити. Як би не склалася гра, динамівці строго гратимуть в обороні.

- Зробите прогноз, з яким рахунком завершиться гра?

- Влаштує будь-який переможний рахунок.