Президент галицьких «Карпат»: «Ми просто купили у львівських «Карпат» комплекти форми, але не змогли замінити герб»

Футбол України 24 Грудня, 22:50 1173
Президент галицьких «Карпат»: «Ми просто купили у львівських «Карпат» комплекти форми, але не змогли замінити герб»
Ніяких схемтозів, «Карпати» просто дружать клубами.

Президент галицьких »Карпат» Володимир Магаль розповів про дружбу з «Карпатами» львівськими.

«Власник «Карпат» Олег Смалійчук мій давній знайомий, ми товаришуємо. У Галичі відбувся товариський матч між нашими командами. Ми, тоді ще аматори, перемогли наших друзів зі Львова, у складі яких грали Мякушко, Федецький, Швед, Карраскаль та інші зірки. Це був перший крок до того, щоб ми вийшли за рамки аматорів і задумалися про перехід на професійний рівень.

Звісно, нам бракувало досвіду, тому Олег допоміг. Ми купили в «Карпат» комплекти форми та екіпірування. Де можна було замінити герб – зробили це, де ні – залишили. Орендували автобус, запросили професіоналів. У нас просто не вистачило б часу збирати все по крупицях, самі знаєте, якою короткою була перерва між чемпіонатами. Але якщо тренерський штаб та персонал вдалося взяти «комплектом», то з гравцями так не вийшло. До нас перейшли лише кілька карпатівців, хоч ми пропонували багатьом.

Я впевнений, що хлопці абсолютно не пошкодували про свій перехід – взяти тих же Мердєєва, Козака і Бея. Хлопці грали лише в чемпіонаті U-19, а тут одразу отримав шанс виступати проти сильних та досвідчених команд. Для них це хороша можливість вирости та зарекомендувати себе на високому рівні», - сказав Магаль.

Нагадаємо, що в своїй групі Другої ліги за підсумками осінньої частини сезону галицькі «Карпати» йдуть на 5-му місці, а львівські - на 13-му.