Щоденник збору «Динамо» в ОАЕ. Підготовка у розпалі

Динамо Київ 19 Січня, 12:41 82
Щоденник збору «Динамо» в ОАЕ. Підготовка у розпалі Фото: ФК Динамо
Київське «Динамо» продовжує підготовку до другої частини сезону, перебуваючи в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Відразу після матчу з «Легією» футболісти «Динамо» провели невелике тренування-заминку на стадіоні The Sevens, де відбулася гра. Мета цієї заминки – дати достатнє навантаження гравцям, які провели на полі по 45 хвилин. Виняток – Ілля Забарний, який зіграв всі 90 хвилин без замін.

А вранці наступного дня робота продовжилася вже на стадіоні Khalid Bin Mohammed Stadium, куди команда прибула у звичний час – після 10-ї ранку. Установка перед тренуванням на полі була досить тривалою, після чого гравці приступили до роботи.

Пробігши кілька розминочних кіл, динамівці почали інтенсивну розминку. Вона в основному складалася з бігових вправ різної частоти. При виконанні однієї з вправ один гравець мав наздогнати іншого на маленькій дистанції, а той – не дати себе наздогнати партнерові. При цьому один футболіст, який знаходився в декількох метрах попереду, стартував з позиції сидячи. Таким чином розвивається вибухова стартова швидкість.

Після розминки почалася робота над передачами. Короткі та середні, в один дотик і в два – для виконання цих вправ футболісти розбилися на двійки, а далі працювали в невеликих групах по всій довжині поля. Мірча Луческу в буквальному сенсі контролював кожен рух, кожен пас, весь час зупиняючи вправи і коригуючи дії своїх підопічних.

Далі команда перейшла до ігрових вправ. І знову гравці розбилися на кілька груп, по черзі виконуючи різні вправи. Поки одна група відпрацьовувала комбінації й удари, інші футболісти, розбившись на маленькі команди, намагалися забити м'яч в імпровізовані ворота, складені з тренувальних стійок, виконавши певну кількість дотиків до м’яча.

Протягом всього тренування в загальній групі працювали Олександр Тимчик та Микола Шапаренко, які в перші дні займалися за індивідуальною програмою. Однак увечері, під час ігрових тактичних вправ, вони, можливо, знову будуть працювати окремо. Кола навколо стадіону намотували Тудор Белуце і Міккель Дуелунд. У обох – пошкодження, Міккель отримав його під час вчорашнього матчу з «Легією».

Опівдні стало жарко, однак тренування було у самому розпалі. Вечірнє заняття пройде вже за комфортної температури, легкої прохолоди. Перед тренуванням гравців чекає теоретичне заняття, на якому також відбудеться розбір першого контрольного матчу, так що команда приїде на стадіон трохи пізніше звичайного. Тренувальний збір «Динамо» в ОАЕ набрав обертів та наблизився до свого екватору.