Футбол України 23 Січня, 22:51 593
Петряк голом посприяв розгромній перемозі «Фехервара» – українець закріпив своє звання головного бомбардира команди  | 19-27
«Фехервар» скористався осічкою «Ференцвароша» у чемпіонаті Угорщини.

Чемпіонат Угорщини, 17 тур

Уйпешт – Фехервар – 0:5

Голи: Бамгбоє, 6, 19, Зівзіадзе, 55, Петряк, 60, Ніколіч, 81

Віце-чемпіон країни на виїзді зрівняв із землею Уйпешт. Героєм першого тайму став нігерієць Фашо Бамгбоє, який оформив дубль.

Ференцварош вдруге поспіль втратив очки – слабкий початок 2021 року від команди Реброва

Фехервар не збирався скидати обертів після перерви. Зівзіадзе довів рахунок до розгромного, а Петряк вийшов на заміну і вже через хвилину забив. Оборона Уйпешта розвалилася повністю, дозволивши Івану без зайвих перешкод розстріляти голкіпера. Українець забив свій 8 гол у чемпіонаті – найбільше серед гравців Фехервара, але на один менше, ніж у Яноша Гана з Пакша. Крапку в побитті господарів поставив Ніколіч.

Перемога дозволила Фехервару скоротити відставання від Ференцвароша до 7 очок.