Андрієвський та Караваєв - про спаринг з ЦСКА 1948

Динамо Київ 4 Лютого, 22:14 898
Андрієвський та Караваєв - про спаринг з ЦСКА 1948 Фото: ФК Динамо
Гравці «Динамо» Олександр Андрієвський та Олександр Караваєв прокоментували контрольний поєдинок із болгарською командою ЦСКА 1948, який закінчився внічию - 2:2.

Універсальний гравець «Динамо» Олександр Караваєв:

- Думаю, що на 70-80 відсотків ми вже готові. Підготовка йде поетапно, і тренер нам каже, що графік на зборах спеціально розпланований так, щоб всі отримали рівномірне навантаження. Сьогодні ми зіграли по тайму, щоб у всіх був однаковий ігровий час. Поступово набираємо форму, і я впевнений, що до відновлення чемпіонату будемо вже в стовідсотковій готовності.

Для нашого клубу результат завжди стоїть на першому місці. При цьому у нас є свої завдання, які ми відпрацьовуємо та награємо. На даний момент головне, щоб ми довели до автоматизму перелаштування та взаємодії, і вже в чемпіонаті грали на автоматі й один одного повністю розуміли. А результат, я впевнений, прийде.

Півзахисник Олександр Андрієвський:

- Завтра тренери на теоретичному занятті розкажуть, що ми зробили не так і які були позитивні моменти. Звичайно, хотілося перемогти в цьому матчі, і ми не особливо задоволені результатом. Але попереду ще дві гри, щоб ми могли реабілітуватися.

Для нас головне - награти тактичні моменти в обороні та в атаці.