Підготовка продовжується: вся увага на реалізацію моментів

Динамо Київ 5 Лютого, 18:31 125
Підготовка продовжується: вся увага на реалізацію моментів Фото: ФК Динамо Київ
​На наступний день після контрольного матчу з «ЦСКА 1948» динамівці провели ранкове тренування на полі Titanic Sports Complex.

Щоправда участь у тренуванні взяли не всі. Гравці, які напередодні провели більше часу на футбольному полі під час контрольних поєдинків залишилися в готелі.

Саме заняття, яке тривало трохи більше ніж півтори години розпочалося з розминки, під час якої гравці як слід розім’яли м'язи, які найбільш задіяні під час тренування. Цього разу при виконанні розминки крім бар'єрів футболісти задіяли еластичні стрічки для фітнесу.

Розігрівши добре м'язи тренерський штаб поділив футболістів на дві групи, після чого гравці відпрацьовували вправи в квадратах.

Основна увага на ранковому занятті була зроблена на удари та реалізацію атак. Головний тренер «Динамо» протягом всього заняття активно керував своїми підопічними і вказував, як повинні діяти його гравці під час атак.

План на сьогодні динамівці вже виконали, оскільки проведення вечірнього тренування в п'ятницю не заплановане. Тож напередодні передостаннього спарингу, який відбудеться 6-го лютого із «Шкендією» динамівці отримали напів вихідний.

Вже у неділю, 7-го лютого, «біло-сині» проведуть свій заключний повноцінний тренувальний день на підготовчому зборі в Туреччині.

Завершиться підготовка до сезону на узбережжі середземного моря у понеділок, 8-го лютого, контрольним поєдинком з «БАТЕ». Відразу після гри кияни вирушать до столиці України.