Маркевич: «Навіть не віриться, що це було дербі між «Шахтарем» і «Динамо»

Динамо Київ 18 Квітня, 10:59 461
Маркевич: «Навіть не віриться, що це було дербі між «Шахтарем» і «Динамо»
Глава Комітету збірних команд УАФ Мирон Маркевич залишився неприємно вражений беззубою грою грандів українського футболу в Класичному.
«Якщо одним словом, то – розчарування. У це важко повірити, але обидві команди примудрилися за 90 хвилин створити лише кілька гольових моментів.
Так не повинно бути, адже футбол і цікавий, перш за все, блискавичними атаками, гостротою біля воріт, а не млявою перепасовкою поблизу штрафного майданчика. Ще можна зробити знижку динамівцям, які грали по результату, але ж Шахтарю, щоб зберегти інтригу у боротьбі за «золото», необхідно було обов'язково перемагати.

Склалося враження, що для «гірників» головним було тримання м'яча, а не нагнітання поблизу воріт киян. Я це пояснюю тим, що у складі Шахтаря практично не залишилося швидкісних гравців, які могли б «підривати» оборонні редути суперника. Раніше таким був Тайсон, але з ним вирішили достроково розпрощатися. Загалом, очікування не виправдалися. І не лише мої, а й численного загону уболівальників. Футбол зовсім іншого рівня і напруження повинен бути в дербі», – сказав Маркевич у коментарі Meta Ratings.