Збірна України: два тренування, хвороба Корнієнка і ювілей Макаренка

Збірна України 22 Травня, 10:26 206
Збірна України: два тренування, хвороба Корнієнка і ювілей Макаренка
​У п’ятницю національна команда провела два тренування і обидва — на стадіоні «Сонячний». Вранці заняття носило тактичний характер, а ввечері гравці реалізовували напрацювання в ігрових серіях.

Синьо-жовті активно відпрацьовують ігрові моделі, які застосують у контрольній грі з найближчим спаринг-партнером, однак, безумовно, з прицілом на матчі, які відбудуться під час фінального турніру Євро-2020. Розпочалося відшліфовування структури командної гри: тренування стають дедалі цікавішими, а боротьба за місце у складі — усе більш конкурентною.

На жаль, знову є неприємна новина щодо кадрового складу: Віктор Корнієнко захворів на ангіну й відправлений на лікування. Віктор провів кілька днів під пильним оком головного лікаря збірної України Артура Глущенка. Температура у гравця стабілізувалася, однак йому слід повернутися до нормальних фізичних кондицій, після чого буде прийнято рішення щодо його участі у другому підготовчому зборі національної команди.

Із приємних подій — ювілей Євгена Макаренка, якому сьогодні виповнилося 30! Із самого ранку — теплі обійми й щирі побажання від усіх збірників, а на вечері — ювіляра від усієї команди привітав головний тренер Андрій Шевченко. Зворушливий сюрприз приготувала Євгенові дружина Тетяна, яка передала до табору збірної відеопривітання від сім’ї та друзів, яке всі присутні й побачили перед початком вечері. Але на цьому приємні несподіванки не завершилися — шеф-кухар національної команди Любомир Тошич вивіз до зали два торти у формі футбольного поля, які також замовила кохана Макаренка.

Приємні емоції на завершення насиченого робочого дня — завжди доречні та ілюструють позитивний настрій у збірній України напередодні передігрового дня.

Сьогоднi о 16.00 головний тренер Андрій Шевченко дасть прес-конференцію в конференц-залі готелю Superior, а через півгодини синьо-жовті проведуть офіційне тренування, що, як і сьогоднішні заняття, відбудеться на полі «Сонячного».