Стів Кларк: «Збірна України має дві системи гри»

Збірна України 29 Травня, 15:20 699
Стів Кларк: «Збірна України має дві системи гри»
Головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк напередодні поєдинку півфінальної стадії кваліфікації на ЧС-2022 проти збірної України поділився думкою про суперника.

«Вони [збірна України – прим.] мені подобаються. Це справді гарна команда. Вони грають, щоб перемагати. Вони грають у позитивний футбол. Я не думаю, що вони приїдуть і будуть сидіти склавши руки. Українці гарні в обох фазах гри, дуже гарні в атаці, і коли вони втрачають м'яч, вони дуже швидко повертають його. Це гарна із технічної точки зору команда».

«Україна має дві системи гри. Вони можуть грати двома різними способами. Вони можуть грати з трьома захисниками або використовувати чотирьох захисників. Я не зовсім впевнений, як вони почнуть грати проти нас, але вони також не будуть впевнені, як ми почнемо цей матч, тому це досить справедливо».

«Шахтар» зазвичай доходить до останніх стадій європейських турнірів, київське «Динамо» грає у групових стадіях. У збірній України зібрані гравці вищого класу. Нам треба не дати себе обдурити. Можливо, ви не знаєте імен чи не знаєте рівень українського футболу, але вони завжди грають на дуже гарному рівні. Українці – гарні гравці та гарна команда, і нам потрібно буде докласти всіх зусиль, щоб досягти результату», - сказав Кларк.


Нагадаємо, матч Шотландія – Україна відбудеться 1 червня.