«Динамо» мінімально переграє «Сьон» завдяки голу Ваната

Динамо Київ 2 Липня, 22:11 3411
«Динамо» мінімально переграє «Сьон» завдяки голу Ваната | 19-27
Динамівці здолали «Сьон» в товариському матчі.

Зважаючи на важку погоду - близько 30 градусів за Цельсієм, командам було непросто і за перші півгодини гравці створили тільки один, по справжньому небезпечний момент, а на 35-ій хвилині Ванато вдалося відзначитися. 0:1

В цьому епізоді варто відзначити прекрасну передачу від Буяльського. Його заслуга у взятті воріт є значною.

У перерві у складі «Динамо» відбулися заміни: Бойко - Нещерет, Дубінчак - Вівчаренко, Тимчик - Кравченко, Шепелєв - Андрієвський, Н. Волошин - В. Волошин, Гармаш - Бєсєдін.

В другому таймі кияни теж домінували, але відзначитися не вдалося. «Сьон» за весь матч створив півтора моменти біля наших воріт.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу «біло-синіх». 0:1

«Сьон» - «Динамо»: 0:1

• Гол: Ванат, 35

Попередження: Япічіньо, 90+1 - Кравченко, 83

«Сьйон»: Лінднер – Бальтазар, Гргіч, Стоїлькович, Лаванші, Араз, Япічіньйо, Поха, Халабаку, Саїнтіні, Каваре.

«Динамо»: Бойко – Тимчик, Бурда, Боль, Дубінчак – Яцик, Шепелєв, Н. Волошин, Гармаш, Буяльський – Ванат.