«Наведу слова Степана Бандери...»: у «Карпатах» із Галича пояснили, чому клуб не зіграє у Другій лізі

Футбол України 10 Липня, 22:10 394
«Наведу слова Степана Бандери...»: у «Карпатах» із Галича пояснили, чому клуб не зіграє у Другій лізі
Президент клубу «Карпати» Галич Володимир Магаль розповів, чому його команда пропустить сезон 2022/23 у Другій лізі.
«Це правда, станом на зараз ми вирішили призупинити виступи в професійному футболі. Але не через брак коштів чи втрату бізнесу чи ще якісь інші тривіальні, але традиційні причини для України. Якраз у нашій ситуації фінансові проблеми не стоять на першому місці. Копати треба глибше.

І щоб краще зрозуміти, наведу слова Степана Бандери: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний». Ми погоджуємося з нашим вічним провідником і вибираємо свободу. У тому плані, що віддаємо усе, що маємо на потреби ЗСУ.

Відповідно до нашої з Олегом [Смалійчуком] твердої позиції, клуб виплачував зарплату гравцям навіть в час війни. Не секрет, що 90% українських клубів просто припинили будь-які виплати футболістам і таке тривало кілька місяців, а в деяких клубах триває і зараз. Ми ж платили до останнього дня. І сказали гравцям правду – справа не в тому, що клуб не має грошей. Справа в тому, що нам зараз не до футболу. Ми вибираємо «волю», а не «хліб». І коли війна закінчиться нашою перемогою, ми обов’язково повернемося до футболу і будемо його розвивати у вільній країні».