«Нашому резерву доведеться зіграти вирішальну роль в протистоянні з «Фенербахче», - блогер

Динамо Київ 15 Липня, 18:35 255
«Нашому резерву доведеться зіграти вирішальну роль в протистоянні з «Фенербахче», - блогер
Футбольний блогер Михайло Смоловий розповів про цілі на останній контрольний поєдинок «Динамо» перед матчами в Лізі чемпіонів.

«Динамо» vs «Антверпен», прев’ю

Якщо для нас це останній спаринг перед Фенербахче, то Антверпену на тижні грати в єврокубках з Дрітою. Чемпіонат стартує через наступної неділі (24-го), тому тонус вже має бути досить пристойним.

В минулому сезоні це була одна з найстарших команд чемпіонату Бельгії (27.1 рік), але без м’яча навіть демострували вищу за середню по Лізі інтенсивність єдиноборств (6.6).

З пасовою грою все простіше - уникали тривалих розіграшів (3.75 передач за середнє тримання м’яча).

На 145 середніх за чемпіонат поперечних передач мали 149 вперед. Тож типова команда чемпіонату Бельгії, яка не веде боротьбу за титул.

Два тижні тому отримали нового тренера: ним став Марк ван Боммел. Хоча й мав у своїй біографії рік в Барселоні - сходу чекати якісної тіки-таки не варто. Певно, що Динамо хоча б спробує грати першим номером, а Антверпен використовуватиме наші помилки: їх може бути багато.

Матч з Ліоном налякав фізичними кондиціями наших збірників. Їх недостаньо інтенсивно відпрацювати усі 90 хвилин. За ці декілька днів можливо хвилин 5 вони ще додали, тож протримаються трохи довше, але на повну гру з Фенером Сидорчука та Шапаренка не вистачить.

Буде дивно звучати, але за таких умов нашому резерву доведеться зіграти вирішальну роль в протистоянні з Фенербахче. Чи здатні інші окрім Гармаша проявити себе? Це загадка. І відповіді доведеться чекати до середи, сьогодні ми навряд її отримаємо.

Інші інтриги:

  • чи випадковою була заміна Циганковим Буяльського на його позиції
  • вибір нападника