Динамо Київ 15 Липня, 22:59 1175
«Динамо» програє «Антверпену» у останньому товариському матчі перед стартом Ліги чемпіонів | 19-27
Кияни не змогли переграти бельгійський «Антверпен» у товариському матчі.

«Антверпен» – «Динамо» 2:1

• Голи: Янссен, Бенсон - Циганков.

«Антверпен»: 1. Бутез - 2. Де Лат, 61. Алмейда, 50. Красничи, 51. Пачо - 4. Наингголан, 8. Альхассан, 16. Геркенс, 19. Миеши - 14. Бенсон, 18. Янссен

«Динамо»: 1. Бущан - 20. Караваев, 25. Забарный, 34. Сирота, 44. Дубинчак - 5. Сидорчук, 8. Шепелев, 19. Гармаш, 15. Цыганков, 7. Вербич - 17. Супряга

Запасные: 71. Бойко, 35. Нещерет, 2. Вивчаренко, 3. Боль, 6. Бурда, 21. Кравченко, 24. Тымчик, 94. Кендзера, 18. Андриевский, 10. Шапаренко, 11. Ванат, 41. Беседин

Перед домашнім поєдинком кваліфікації Ліги чемпіонів проти Фенербахче підопічні Мірчі Луческу зіграли спаринг проти віцечемпіона Бельгії Антверпена. Окрім спортивного, зустріч мала ще й благодійну складову – отримані кошти підуть на допомогу Україні у війні зі загарбниками.

Румунський керманич виставив на матч бойовий стартовий склад, але кілька несподіванок все ж було. Місце в нападі довірили Супрязі, а в центрі поля поруч зі Сидорчуком зіграли Шепелєв і Гармаш.

Бельгійці змогли забити швидкий гол, який неабияк розворушив команди. Янсен дуже легко на замаху прибрав Сироту і з меж карної зони пробив Бущана.

Кияни активно кинулися відіграватися, а господарі залюбки ловили українців на швидких контратаках. У такій відкритій грі успішнішими були «динамівці». Сидорчук пробив здалеку і після рикошету м'яч відскочив до Циганкова, який холоднокровно зрівняв рахунок – 1:1 після першого тайму.

По перерві малюнок гри не змінився. В Антверпені найгострішим був Янсен, у Динамо близьким до дубля був Циганков.

У середині тайму бельгійці заробили право на перспективний штрафний. Вирок просто ідеально виконав Бенсон. Він просто не залишив шансів Бойку, який трохи раніше замінив Бущана.

Українці не здалися. Досить активно діяв Ванат. Кияни закрили суперників на чужій половині поля й регулярно створювали гострі нагоди. Але вирішального удару завдати «біло-сині» так і не змогли. 1:2 – підопічні Луческу програють генеральну репетицію кваліфікації Ліги чемпіонів.

Домашній поєдинок проти Фенербахче Динамо зіграє у середу, 20-го липня.